Ogłoszenia, 3 lipca 2011

·        Dzisiaj zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne. Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów. Można przy tej okazji nabyć brelok z wizerunkiem św. Krzysztofa.

·        W okresie wakacyjnym w tygodniu Msze Święte o 630 oraz o 1800. Kancelaria rano będzie czynna do 800. Spowiedź przed Mszą Świętą.

·        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 1700. Od godz. 1700 Godzina Święta. Tego dnia wieczorem gościć będziemy ks. Damiana Stańka, neoprezbitera z par. św. Mikołaja. Będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa. Ks. Grzegorz Bławicki będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa przyszłą niedzielę.

·        Przypominamy o możliwości wyjazdu na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy 10 lipca.

·        W kancelarii przyjmowane są zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy w tym roku 1 sierpnia. Święto Młodzieży na G. św. Anny od 18 lipca.

·        Siostry misyjne z klasztoru Annuntiata poprowadzą w dniach od 7 do 11 lipca rekolekcje dla dziewcząt i zapraszają osoby chętne.

·        Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego i Kurii Diecezjalnej; z przyszłej niedzieli na bieżące potrzeby parafii.

·        Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli porządkować dom katechetyczny po nadmiernych opadach w miniony czwartek.