Ogłoszenia, 24 lipca 2011

·        Dzisiaj zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.

·        W poniedziałek święto św. Jakuba, we wtorek uroczystość św. Anny, głównej patronki diecezji. Uroczystości odpustowe na Górze św. Anny w przyszłą niedzielę, 31 lipca. Planujemy wyjazd na uroczystości. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Wyjazd o 830, Eucharystia o 1100, nieszpory o 1400.

·        W czwartek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

·        W sobotę 30 lipca od godz. 730 odwiedziny chorych, do których przychodzi ks. Adam oraz ks. Robert. W kolejna sobotę, 6 sierpnia odwiedziny chorych, do których przychodzą ks. Ireneusz oraz ks. Wojciech. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii.

·        Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

·        Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny z płytą CD, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Można też nabyć w cenie 25 zł katechizmy wydane z okazji Światowych Dni Młodzieży. W gazetce informacja o możliwości duchowego wspierania ewangelizacyjnej akcji „Przystanek Jezus”.

·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii.

·        Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W sposób szczególny dziękujemy za ofiary złożone w miniona niedzielę, Zebrano kwotę 4400 zł.

·        Za tydzień Caritas parafialny będzie organizował zbiórkę pieniędzy na pomoc rodzinom poszkodowanym w pożarze, który miał miejsce w minionym tygodniu na terenie naszej parafii.

·        Urząd Miasta informuje o możliwości zagospodarowania odpadów zielonych, a więc skoszonej trawy, liści z drzew, zwiędłe kwiaty, chwasty itp. Szczegóły na plakatach.