Ogłoszenia, 4 września 2011

·       W związku zmianą księży wikarych zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną, którą odprawi ks. Robert oraz ks. Mariusz we wtorek na godz. 1800.

·        W poniedziałek, środę i piątek o godz. 1900 nauki przedmałżeńskie....

·        Z początkiem września wracamy do wszystkich spotkań formacyjnych...

      ·        Msza szkolnaw czwartek o 1630...

      ·        W sobotę od godz. 2000w klasztorze Annuntiata Czuwanie dla młodzieży....


·        Dzisiaj po Mszach Świętych ks. Mariusz będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa. Zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.

·        W związku zmianą księży wikarych zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną, którą odprawi ks. Robert oraz ks. Mariusz we wtorek na godz. 1800.

·        W poniedziałek, środę i piątek o godz. 1900 nauki przedmałżeńskie. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

·        Z początkiem września wracamy do wszystkich spotkań formacyjnych. Do uczestnictwa zachęcamy nie tylko stałych uczestników, ale i nowe osoby. Spotkania te są bowiem okazją do formacji i pogłębiania wiary.

·        W poniedziałek o 1930 próba scholi liturgicznej.

·        We wtorek o godz. 1600 spotkanie Klubu Seniora.

·        Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy Świętej.

·        Msza szkolnaw czwartek o 1630. Prosimy rodziców o wpisanie tej pory na stałe do planu zajęć i pomoc dzieciom w uczestnictwie.

·        Również w czwartek o 1900 spotkanie formacyjne Szkoły Nowej Ewangelizacji.

·        Młodzież zapraszamy na nabożeństwow piątek o godz. 1900. Zachęcamy do udziału tych, którzy w minionym roku przyjęli sakrament bierzmowania oraz przygotowujących się do tego sakramentu.

·        W sobotę od godz. 2000w klasztorze Annuntiata Czuwanie dla młodzieży.

·        Spotkanie Marianekw piątek o 1700. Zapraszamy także nowe dziewczęta.

·        Spotkania ministrantów: lektorzy w czwartek o godz. 1900; ministranci i kandydaci w sobotę o godz. 1000.

·        Spotkanie dziecięcej grupy Śpiewająca Miska Reksia w sobotę o 1000.

·        W tym tygodniu można zamawiać jubileuszowe intencje mszalne. Od piątku przyjmujemy także intencje za zmarłych. W porządek Mszy Świętych na przyszły rok wprowadziliśmy pewne zmiany. Są one omówione w gazetce.

·        Osoby starsze, dla których pokonanie dystansu od domu do kościoła jest już zbyt trudne, i chciałyby korzystać z możliwości dowozu do kościoła w niedziele proszone są o zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie.

·        Od czwartku do niedzieli na G. św. Anny uroczystości podwyższenia Krzyża Świętego z obchodami Kalwaryjskimi. Osoby, które chciałyby uczestniczyć od piątku do niedzieli albo tylko w sobotniej procesji ze świecami prosimy o kontakt.

·        W przyszłą niedzielę w Opolu w kościele Seminaryjnym o 1400 pielgrzymka Złotych i Srebrnych Jubilatów.

·        Wyjazd na spotkanie z Ojcem Świętym w Berlinie 22 września spod naszej parafii o godz. 700. Nie ma już miejsc wolnych. Jest ostatnie miejsce na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

·        W związku ze zbliżającym się Festiwalem Piosenki Religijnej ogłaszamy dla dzieci konkurs plastyczny „Spotkałem Pana” – moje osobiste spotkanie z Jezusem. Forma prac dowolna. Prace prosimy dostarczyć do 15 września.

·        Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny (relacja i zdjęcia z Madrytu), miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego i Kurii Diecezjalnej; z przyszłej niedzieli na bieżące potrzeby parafii. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny.

·        Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana:

§        Stanisława Czerwińska, lat 77, zam. na ul. Chełmońskiego 20

§        Janusz Honczar, lat 56, zam. w Niemczech

§        Czesława Jaroszewicz, lat 70, zam. na ul. Polnej 36 (pogrzeb 5 września, w poniedziałek o 12.oo)

 

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.