Ogłoszenia, 19 sierpnia 2018

Niedziela, 19 sierpnia 2018

- 14.oo Msza Święta w rycie nadzwyczajnym

- 15.45 Różaniec Fatimski

- 17.3o Nieszpory

Piątek, 24 sierpnia 2018

- 15.oo Koronka

Niedziela, 26 sierpnia 2018

- 10.3o Msza w intencji rocznych dzieci

- 19.3o Wieczór Uwielbienia

·     Wczoraj zakończyła się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę (35 z Raciborza i 42 z Opola). Dziękujemy wszystkim pielgrzymom, a także wszystkim, którzy pomagali w pielgrzymowaniu: ks. Ireneuszowi, który prowadził „5 niebieską”, ks. Piotrowi z Rudnika, który organizuje nurt raciborski oraz wszystkim służbom. Dziękujemy także duchowym pielgrzymom za modlitwę i obecność na nabożeństwach.

·     Dzisiaj zapraszamy na godz. 15.45 na modlitwę Różańcową (Fatimski) za młode pokolenie, oraz na godz. 1730na nieszpory niedzielne.

·     Również dzisiaj o 1400Msza Święta w rycie nadzwyczajnym; natomiast w bazylice w Rudach Raciborskich o 1700Koncert Organowy.

·     W piątek o 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia.

·     W przyszłą niedzielę o godz. 1030Msza Święta w intencji rocznych dzieci.

·     W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 1930na kolejny Raciborskie Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

·     W dniach 31 sierpnia do 2 września w Kamieniu odbędą się rekolekcje dla rodziców kapłanów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

·     Podobnie jak w ubiegłych latach organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i AGD (komputery, drukarki, telefony, monitory…). Sprzęt można pozostawić pod zadaszeniem przed domem katechetycznym do środy (22 sierpnia) do godziny 1330. O tej godzinie sprzęt zostanie odebrany. Zbiórka jest formą wsparcia dla misjonarzy (zakup inkubatorów na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz budowa szkoły w Kenii).

·     Rodzina Oskara zwraca się o pomoc w leczeniu. Można wysłać na tel. 72365 SMS-a o treści S11177 (opłata 2,46 zł). Szczegóły na plakacie i na stronie siepomaga.pl/zycie-oskara

·     Na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja i zaproszenie na warsztaty muzyczne, które w połowie września, w ramach Festiwalu „Spotkałem Pana”, poprowadzi Beata Bednarz.

·     Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny.

·     Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii. Dziś także dodatkowa zbiórka na cele remontowe.

·     Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

 

minionym tygodniu odeszła do Pana:

§ Iwona Durlak, lat 48, zam. na ul. Słowackiego(data pogrzebu będzie ustalona)

 

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.