Ogłoszenia, 26 sierpnia 2018

31 sierpnia 2018, piątek

- Misyjny dzień chorych (w klasztorze Annuntiata)

1 września 2018, I sobota miesiąca

- 6.3o Msza w int. Żywego Różańca

- od 7.3o Odwiedziny chorych (ks. Tomasz 8 września)

- 16.oo Adoracja

- od 16.oo spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2018, niedziela

- 14.oo Pielgrzymka do par. Matki Bożej

Ogłoszenia parafialne

·     Dzisiaj zapraszamy na godz. 1700na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730na nieszpory niedzielne.

·     Również dzisiaj o 1930Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

·     W czwartek, 30 sierpnia od 900do ok. 1300w klasztorze Annuntiata Misyjny Dzień Chorych.

·     W piątek o 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia.

·     W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiącaOkazja do spowiedzi w sobotę od godz. 1600. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież przed nowym rokiem szkolnym.

·     W sobotę msza św. o godz. 630w intencji Członków Żywego Różańca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic oraz Różaniec.

·     W sobotę od godz. 730odwiedziny chorych. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii. Ks. Tomasz odwiedzi swoich chorych w kolejną sobotę, 8 września.

·     W sobotę od godz. 1600Adoracja Najświętszego Sakramentu

·     W przyszłą niedzielę o godz. 1200udzielany będzie sakrament chrztu świętegoNauka przedchrzcielnadla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 1900.

·     Również w przyszłą niedzielę o 1400nasza tradycyjna parafialna pielgrzymka do kościoła Matki Bożej. Bezpośrednio po zakończeniu procesji w naszym kościele odbędzie się krótka modlitwa Rycerstwa Niepokalanej. Z racji pielgrzymki nie będzie nieszporów niedzielnych.

·     Za tydzień gościć będziemy przedstawicieli wydawnictwa św. Pawła. Można będzie nabyć „Ewangelie na każdy dzień”(w cenie 10 zł, duże 20 zł, w twardej oprawie 25 zł).

·     Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii jest do nabycia „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.

·     Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii; z przyszłej niedzieli na  potrzeby Seminarium Duchownego i Kurii Diecezjalnej.

·     Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.