Ogłoszenia, 3 lutego 2019

3 lutego 2019, niedziela

- 16.oo W klasztorze Annuntiata Spotkanie Rodzinne

7 lutego 2019, I czwartek miesiąca

- 16.3o Msza szkolna

- 17.3o Godzina Święta

8 lutego 2019, piątek

- 15.oo Koronka

- 19.3o Modlitwa Taize

9 lutego 2019, sobota

- 20.oo W klasztorze Annuntiata Czuwanie dla młodzieży

Ogłoszenia parafialne

·      W dzisiejszą niedzielę przypada wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy świętej, przy balaskach, będzie można przyjąć błogosławieństwo gardła ku jego czci.

·      Zapraszamy także na godz. 1700na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godzinę 1730na nieszpory niedzielne

·      Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na kolejne „Spotkanie Rodzinne”do klasztoru Annuntiata dziś, na godz. 16.00. 

·      We wtorek o godz. 1530spotkanie Klubu Seniora, o godzinie 1800próba chóru.

·      W środę, po wieczornej Mszy spotkanie Kręgu Biblijnego.

·      W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. O godzinie 1630pierwsza w tym roku Msza szkolna, a o godzinie 1730nabożeństwo pierwszoczwartkowe. 

·      W piątek o 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godzinie 1915w kaplicy pod kościołem  modlitwa w duchu Taizé

·      W sobotę o godz. 1030w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy wszystkie dziewczyny, od kl. 1 szkoły podstawowej wzwyż, które chcą zasilić szeregi Marianek w naszej Parafii.

·      W sobotę, w klasztorze Annuntiata czuwanie dla młodzieżypodczas którego będzie można usłyszeć świadectwa uczestników tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Rozpoczęcie o godzinie 2000(zakończenie ok. północy).

·      Przypominamy również, że w sobotę swoich chorych odwiedzą ks. Adam i ks. Kamil.

·      W tym tygodniu swoje spotkania formacyjne będą mieli kandydaci do bierzmowania z 1. roku przygotowania. Szczegóły w gablotce pod wieżą. 

·      W dniach 8. – 10. lutego odbędzie się spotkanie opiekunów i wszystkich chętnych Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującejw Domu Formacyjnym w Miedoni. Szczegóły na plakatach w gablotkach. 

·      Okazja do spowiedzi: codziennie w czasie każdej Mszy świętej, w pierwszy czwartek od godz. 1730, w niedzielę 15 minut przed każdą Mszą świętą. Po czasie odwiedzin kolędowych wznowiona została także popołudniowa spowiedź w kościele farnym (od poniedziałku do piątku w godzinach: 1515- 1715).

·      Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii jest do nabycia „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.

·      Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i Kurię Diecezjalną.

·      Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W sposób szczególny chcemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w porządkowanie kościoła po dekoracji bożonarodzeniowej. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc.

 

minionym tygodniu odszedł do Pana:

§ Marcin Jesiołowski, lat 82 , zam. na ul. Skłodowskiej

§  Maria Zaremba, lat 76, zam. na ul. Ocickiej

§  Władysław Miśków, lat 80, zam. na ul. Opawskiej

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.