Ogłoszenia, 11 lipca 2021

Ogłoszenia parafialne

·      W naszym kościele może być zajęte do 75% miejsc. Do tego limitu nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych. Nadal w przestrzeniach zamkniętych mamy obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką.

·      W upalne dni pamiętajmy, aby nasz ubiór w kościele był godny oraz o zamykaniu drzwi kościoła w tygodniu.

·      Dzisiaj o godz. 1700 modlitwa różańcowa za młode pokolenie, a o godz. 1730nieszpory niedzielne.

·      W ramach Wieczystej Adoracji poszukujemy osób chętnych do modlitwy na sobotę na godz. 1800 i 2100 oraz na niedzielę na godz. 1300.

·      W przyszłą niedzielę Msza Trydencka o godz. 1400, o godz. 1700 Różaniec Apostolatu MB Pielgrzymującej, a o godz. 1930 Raciborski Wieczór Uwielbienia.

·      Planujemy wyjazd na Górę św. Anny na sumę odpustową oraz nieszpory w niedzielę 25 lipca. Zapisy w kancelarii i w zakrystii. Prosimy, by nie zwlekać z zapisami. Cały program obchodów na plakacie.

·      W niedzielę 25 lipca w naszej parafii po Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo pojazdów ku czci św. Krzysztofa, a dobrowolna ofiara składana przez kierowców przy poświęceniu będzie przeznaczona na pomoc misjonarzom naszej diecezji.

·      Również w niedzielę 25 lipca w Kietrzu Spotkanie dla Seniorów. Szczegóły na plakacie.

·      W kancelarii można się już zapisywać na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy 16 sierpnia.

·      Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło” (wydanie na dwa tygodnie), Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

·      W zakrystii można zakupić w cenie 10 zł zamówione wcześniej ramki do obrazków Bożego Serca.

·      Kolekta dzisiejsza i z przyszłej niedzieli przeznaczone są na bieżące potrzeby parafii, za tydzień dodatkowa zbiórka przed kościołem na cele remontowe.

·      Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

minionym tygodniu odszedł do Pana:

§  Edward Kałdoński, lat 74, zam. na ul. Słowackiego, pogrzeb w poniedziałek 12.07.2021 r. o godz. 12:00                   Wieczny odpoczynek…

 

W wakacyjne weekendy Radio Doxa poleca uwadze Słuchaczy audycje historyczne „Dźwięki historii”, w których redaktor Ewa Szyndler i jej goście przypominają historię Powstań Śląskich. Ta audycja w każdą wakacyjną niedzielę o godz. 1800