Ogłoszenia, 8 kwietnia 2012

·        Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitych Bożych łask i wszelkiego dobra. Niech czas świąt Paschalnych promieniuje i przemienia każdą dalszą chwilę codziennego życia. Dziękujemy serdecznie ks. Aleksandrowi Radeckiemu za obecność i posługę słowa w czasie rekolekcji i Triduum Paschalnego. Dziękujemy ks. Marcinowi za pomoc duszpasterską. Wszystkim dziękujemy za obecność na rekolekcjach i udział w liturgii Triduum. W sposób szczególny dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu kościoła do tych świąt oraz liturgii: służbie liturgicznej, zespołom muzycznym.

·        Pragniemy zachęcić do powrotu do nauk rekolekcyjnych, które są zamieszczone na naszych stronach internetowych.

·        Przez cały tydzień trwa Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego. Zachęcamy do częstszego uczestnictwa we Mszach Świętych. każdego dnia o 1500 Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

·        Dzisiaj jeszcze zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.

·        Jutro drugi dzień świąt. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. O 1200 udzielany będzie sakrament chrztu świętego.

·        Spotkanie Klubu Seniora 17 kwietnia.

·        W środę pielgrzymka maturzystów do Częstochowy.

·        W czwartek w Studziennej o 1900 Konwent Wielkanocny z udziałem wszystkich kapłanów naszego dekanatu.

·        W czwartek o 1900 spotkanie formacyjne Szkoły Nowej Ewangelizacji.

·        Młodzież zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 1900. O 2000 spotkanie grupy brewiarzowej.

·        Spotkanie Marianekw piątek o 1700.

·        W przyszłą niedzielę o godz. 1500 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, o 1530 Różaniec Fatimski.

·        21 i 22 kwietnia w Opolu odbędą się warsztaty śpiewu liturgicznego.

·        Przed kościołem do nabycia: Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”, książki ks. Eugeniusza Plocha z rozważaniami do Ewangelii na każdy dzień Okresu Wielkanocnego oraz płyty z „Remontu małżeńskiego”.

·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii, z poniedziałku na KUL, z przyszłej niedzieli na Caritas diecezjalny.