Ogłoszenia, 19 stycznia 2014

- Dzisiaj w niedzielę o 15.45 Różaniec Fatimski

- W czasie ferii nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.oo

- Kancelaria będzie czynna rano do goz. 8.oo

- W sobotę czuwanie w intencji rodzin

 

·        Dzisiaj zapraszamy na godz. 1545 na Różaniec Fatimski za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.

·        Do soboty trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji, także o zgodę w naszych rodzinach.

·        Od jutra rozpoczynają się ferie zimowe. W związku z tym w dni powszednie nie będzie Mszy Świętej o godzinie 700; kancelaria rano będzie czynna do godz. 800. W związku z trwającą dalej kolędą nie będzie okazji do spowiedzi w czasie wieczornych Mszy Świętych.

·        W poniedziałek o 1900 próba scholi.

·        We wtorek przypada Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Zapraszamy także do modlitwy w ich intencji.

·        W czwartek o 1900 spotkanie formacyjne Szkoły Nowej Ewangelizacji.

·        W sobotę święto nawrócenia św. Pawła.

·        W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy na krótkie czuwanie dla dorosłych w intencji rodzin. Zgodnie z zapowiedzią w styczniu chcemy przypatrywać się sytuacji rodzin. Czynimy to w kontekście pierwszej części Adhortacji Ojca Świętego Jana Pawła II o rodzinie (Familiaris Consortio), której fragmenty rozdajemy w czasie kolędy i chcemy modlić się w intencji rodzin na tle współczesnych szans i zagrożeń.

·        W przyszłą niedzielę o godz. 1030 Msza Święta w intencji rocznych dzieci.

·        Przypominamy o możliwości wyjazdu na kanonizację bł. Ojca Świętego Jana Pawła II do Rzymu. Nadal aktualna jest oferta wyjazdu autokarem w terminie od 24 do 30 kwietnia (w cenie 1490 zł + ok 35 euro), lub samolotem w terminie 26-29 kwietnia (590 euro). Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia o odpowiednio wcześniejsze decyzje.

·        Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii jest do nabycia „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.

·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii.

·        Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

W minionym tygodniu odeszła do Pana:

§        Lidia Kłosek, lat 57, zam. na ul. Słowackiego 69

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.