Ogłoszenia, 8 lutego 2015

8 lutego 2015 - niedziela

- 17.oo Różaniec za młode pokolenie

10 lutego 2015 - wtorek

- 15.3o Spotkanie klubu seniora

11 lutego 2015 - środa

- 9.oo Msza Święta w intencji starszych i chorych Parafian

14 lutego 2015 - sobota

- 19.3o Wieczór Uwielbienia

15 lutego 2015 - niedziela

- po Mszach Adoracja Najświętszego Sakramentu

·        W minionym tygodniu grupa naszych ministrantów uczestniczyła w kursie i zostali ustanowieni lektorami. Gratulujemy im i życzymy, aby czytane przez nich Słowo Boże owocowało w ich życiu.

·        Dzisiaj zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.

·        Przypominamy, że w okresie ferii nie ma Mszy Świętej o godz. 700.

·        We wtorek o godz. 1530 spotkanie Klubu Seniora.

·        W środę, 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes, a zarazem Dzień chorych. Zapraszamy wszystkich starszych Parafian na Mszę Świętą na godz. 900. Prosimy też innych o pomoc w dotarciu do kościoła. Tego dnia będzie też udzielany sakrament chorych. Osoby, które pragną przyjąć ten sakrament prosimy, aby na kartkach zapisali zwoje imię i nazwisko w celu wpisania do księgi chorych.

·        W czwartek o 1900 spotkanie formacyjne Szkoły Nowej Ewangelizacji.

·        W sobotę o 1930 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

·        W przyszłą niedzielę po Mszach Adoracja Najświętszego Sakramentu, natomiast o godz. 1545 Różaniec Fatimski.

·        Przypominamy, że najbliższe nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w poniedziałek 16 lutego.

·        Przypominamy o planowanej na dni 14-21 maja pielgrzymce śladami św. Pawła do Grecji.

·        Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” z płytą „Arki Noego”. Można nabyć także specjalny numer gazety „Chrystus i Ty” poświęcony uzależnieniom.

·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby. Za tydzień gościć będziemy siostry Franciszkanki św. Klary z Krakowa. Przed kościołem będzie możliwość wsparcia dzieł, które prowadzą.

Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dziękujemy zwłaszcza za prace dzięki którym uporządkowano dekoracje bożonarodzeniowe. Natomiast mama Justyny dla której zorganizowano koncert charytatywny dziękuje za obecność i złożone ofiary. Dziękujemy także sponsorom koncertu chórów: oddziałowi NSZZ Solidarność z RAFAKO oraz Aptece pod Różami.