Ogłoszenia, 23 stycznia 2011


·        Dzisiaj gościmy w naszej parafii O. Piotra Kurkiewicza, kapucyna, który od 18 lat pracuje na Ukrainie w Krasiłowie. Prowadzi tam Szkołę Ewangelizacji oraz dwa ośrodki dla osób uzależnionych. Po Mszach Świętych będzie można wspomóc dzieła prowadzone przez Ojców Kapucynów.
·        Zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.
·        Przypominamy, że w tym tygodniu nie będzie Mszy Świętej o 700.
·        W poniedziałek, 24 stycznia o godzinie 1900 w domu parafialnym w naszej parafii odbędzie się pierwsze spotkanie grupy wsparcia. Jest to grupa dla dorosłych dzieci z rodzin, w których borykały się one z rozwodem, alkoholizmem, narkomanią, przemocą czy innymi formami destrukcyjnych działań własnych rodziców, czy osób najbliższych. Bliższe szczegóły znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń.
·        We wtorek o godz. 1600 spotkanie Klubu Seniora. Tego dnia przypada święto Nawrócenia św. Pawła.
·        Dzieci z grupy Śpiewająca Miska Reksia zapraszamy na spotkania od poniedziałku do piątku w godzinach od 1000 do 1200.
·        W sobotę o 1900 spotkanie formacyjne Szkoły Nowej Ewangelizacji.
·        Również w sobotę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na czuwanie dla dorosłych. Chcemy w ten sposób przygotować się do beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Po Mszy Świętej konferencja, Adoracja i okazja do spowiedzi.
·        Przypominamy o pielgrzymce do Rzymu na beatyfikację 1 maja. Szczegółowy plan pielgrzymki w gazetce. Zapisy w kancelarii.
·        Została także przygotowana nowa oferta dla młodzieży uczącej się i studiującej na korzystniejszych warunkach cenowych z noclegami na kempingu. Szczegóły na plakatach. Zapisy zasadniczo do połowy lutego.
·        W przyszłą niedzielę o godz. 1030 Msza Święta w intencji rocznych dzieci.
·        Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.
·        Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii.
·        Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W minionym tygodniu odeszli do Pana:
§        Stanisława Storka, lat 85, zam. na ul. Pomnikowej
§        Jan Martynus, lat 64, zam. na ul. Katowickiej 19
§        Henryk Piekarski, lat 65, zam. na ul. Waryńskiego 20b
§        Lech Mroczkowski, lat 60, zam. w Szczecinie (pogrzeb w poniedziałek o 1000, Msza we wtorek o 630)
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie.