• PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
  • RWU 2024-06
  • św. Charbel
Featured

Aplikacja parafialna na telefony z systemem Android

Na naszej stronie internetowej pod adresem: 

http://www.nspjraciborz.pl/nspj.apk dostępna jest aplikacja naszej parafii na smartfony z systemem Android. Na razie tylko na system Android… Zwolennicy iPhona muszą nieco poczekać.

Aplikacja sprzężona jest ze stroną internetową i pozwala łatwiej przeczytać ogłoszenia, intencje, pozwala odsłuchać pliki dźwiękowe (homilie, piosenki z Raciborskich Wieczorów Uwielbienia), odebrać transmisję online z kościoła a także odebrać jakieś najważniejsze powiadomienia lub wysłać wiadomość do parafii. Ponadto są odnośniki do Pisma Świętego w wersji wydawnictwa Pallotinum oraz brewiarza zamieszczonego na stronie brewiarz.pl. Można też posłuchać internetowego Radia Doxa. Dostępny jest także modlitewnik (choć na razie w wersji bardzo okrojonej – będzie oczywiście rozbudowany).

Aplikacja ma ułatwić przeglądanie informacji zamieszczonych na stronie internetowej, tym bardziej, że różne przeglądarki na urządzenia mobilne w różny sposób (nie zawsze czytelny) wyświetlają stronę. Dotyczy to między innymi transmisji online, czy też godzin otwarcia kancelarii (informacja u dołu strony www). Aplikacja nawiązuje do strony internetowej tak, aby zamieszczane tam informacje były niezwłocznie dostępne w aplikacji. Aplikacja jest oczywiście darmowa. Można ją pobrać z naszej strony lub wykorzystać kod QR. Nie będzie ona zamieszczana w sklepach Googla czy też App Story. Zachęcamy do pobrania i zainstalowania aplikacji.

kod QR