Odeszli do wieczności w 2023 r.

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

 

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w roku 2023: 

w roku 2024:

+ Stanisław Woźny, lat 87, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w pon. 8 I 2024 o 11.oo)

+ Zofia Panek, lat 76, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w pon. 15 I 2024 o 13.oo)

+ Emilia Pawłowska, lat 75, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek 5 I 2024 o 13.oo)

+ Aleksandra Gazda, lat 86, zam. na ul. Polnej (pogrzeb w pt, 5 I 2024 o 10.oo)

 

 

+  Maria Janczyszyn, lat 87, zam. na ul. Polnej (Msza pogrzebowa w czwartek, 4 stycznia 2024 o 1000 w kościele NSPJ)

+  Barbara Kostka, lat 76, zam. na ul. Polnej (pogrzeb we wtorek, 2 stycznia 2024 o 1100)

+ Tadeusz Staniszewski, lat 82, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb piątek, 29 grudnia 2023 o 13.oo)

+ Małgorzata Kedron, lat 58, zam. na ul. Skłodowskiej

+  Róża Musioł, lat 83, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w czwartek, 28 grudnia o 11.oo)

+  Alina Bryk, lat 70, zam. na ul. Polnej

+ Adelajda Koczy, lat 92, zam. poprzednio na ul. Żwirki i Wigury (pogrzeb w środę, 20 XII 2023 o 10.oo)

+  Tadeusz Siwek, lat 71, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w piuątek, 22 XII o 11.oo)

+  Edward Witek, lat 73, zam. ul. Skłodowskiej (pogrzeb w czwartek, 21 XII o 11.oo)

+  Adolf Dutkiewicz, lat 88, zam. ul. Chełmońskiego (pogrzeb w środę, 20 XII o 11.oo)

+  Teresa Kiczka, lat 76, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w pon. 18 XII o 11.oo)

+  Stefania Golubska-Dziewanowska, lat 78, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w pon. 18 XII o 10.oo)

+  Ema Olszowy, lat 88, zam. na ul. Skłodowskiej

+  Janina Jałtuszewska, lat 73, zam. na ul. Katowickiej

+ Ryszard Ulański, lat 66, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w piąrek, 15 XII 2023 o 12.oo)

+ Czesław Pikul, lat 66, zam. na ul. Słowackiego

+ Janina Jałtuszewska, lat 73, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w środę, 13 XII o 1100)

+  Stanisław Kowalczyk, lat 71, zam. na ul. Polnej (pogrzeb w pon., 4 XII o 1300)

+  Stefan Kupczyk, lat 98, zam. na ul. Polnej (pogrzeb w poniedziałek, 4 XII o 1200)

+  Katarzyna Hebdzińska, lat 55, zam. ul. Miechowska (pogrzeb w pon., 4 XII o 1100)

+  Roman Majewski, lat 58, zam. na ul. Chrobrego, poprzednio Waryńskiego

+  Krystyna Szawczukiewicz, lat 73, zam. na ul. Pomnikowej

+  Teresa Żbik, lat 65, zam. na ul. Pomnikowej

+  Edeltrauda Niemiec, lat 82, zam. na ul. Słowackiego

+ Janusz Laska, lat 74, zam. w Tłustomostach;

+ Mariusz Fabian, lat 55, zam. na ul. Waryńskiego;

+ Eugeniusz Michalczyk, lat 87, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w czwartek, 16 XI 2023 o 13.30)

+ Adam Liszka, lat 72, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzebw środę, 15 XI 2023 o 12.00)

+ Maria Mazurek, lat 92, zam. na ul. Grunwaldzkiej (pogrzeb w piątek, 10 XI 2023 o 11.oo)

+ Krystyna Cichoń, lat 69, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w czwartek, 9 XI 2023 o 10.oo w par. św. Jana Chrzciciela na Ostrogu)

+  Andrzej Radecki, lat 73, zam. na ul. Skłodowskiej

+  Helena Lorenc, lat 72 zam. na ul. Pomnikowej

+  Stanisław Zagrodny, lat 71, zam. na ul. Słowackiego

+  Werner Rubin, lat 79, zam. na ul. Kosmonautów (pogrzeb w pon. 23 X 2023 o 13.oo)

+  Rafał Freindorf, lat 51, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb w pon. 23 X 2023 o 14.oo)

+  Edward Górny, lat 69, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb we wt. 24 X 2023 o 13.oo)

+ Kazimierz Reszuta, lat 89, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 19 X 2023 o 11.oo)

+ Wiesław Nowicki, lat 61, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb w poniedziałek, 16 X 2023 o 12.oo)

+ Stanisława Fergisz, lat 70, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb we wtorek, 10 X 2023 o 12.oo)

+ Ewa Rduch, lat 66, zam. na ul. Łąkowej

+ Krystyna Pasieczna, lat 71, zam. na ul. Słonecznej

+ Agnieszka Adamek, lat 93, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb w piątek, 29 IX 2023 o 10.oo w par. św. Jana Chrzciciela na Ostrogu)

+ Beniamin Krawczyk, lat 48, zam. na ul. Prusa

+ Wiesław Rogowski, lat 74, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 21 IX 2023 o 11.oo)

+ Michał Strużyński, lat 75, zam. na ul. Ogrodowej (poprzednio Opawska) (pogrzeb w poniedziałek, 18 IX 2023 o 13.oo)

+ Andrzej Łukawski, lat 77, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w piątek, 15 IX 2023 o 10.oo)

+ Daniel Czernecki, lat 43, zam. na ul. Słonecznej

+ Adelajda Parys, lat 87, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w Wojnowicach)

+ Rozwita Kozielska, lat 69, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w niedzielę, 10 IX 2023 w Raszowej)

+ ks. Jerzy Klichta, lat 79, pogrzeb w Kuźni Raciborskiej 8 IX 2023 o 11.oo w Kuźni Raciborskiej

+ Zbigniew Kobza, lat 89, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w czwartek, 7 IX 2023 o 12.oo)

+ Anna Stankiewicz, lat 59, zam. na ul. Włoskiej (pogrzeb w czwartek, 7 IX 2023 o 11.oo)

+ Łukasz Włosiński, lat 39, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w pon. 4 IX 2023 o 11.oo)

+ Monika Zippel, lat 42, zam. na ul. Stalmacha

+ Urszula Chudoba-Krężel, lat 84, (pogrzeb w pon, 21 VIII 2023 o 11.oo)

+ Zofia Ilkiewicz, l. 89, zam. w Raszczycach (dawniej na ul. Opawskiej) (pogrzeb w pon. 21 VIII 2023 o 13.oo)

+ Stefania Musiałek, lat 74, zam. na ul. Katowickiej (Msza pogrzebowa w pon. 14 VIII o 11.oo w kościele)

+ Jolanta Lebid, lat 47, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w pon, 14 VIII o 13.oo)

+ Grzegorz Klaja, lat 68, zam. na ul. Skłodowskiej

+ Antonina Kościółek, lat 874, zam. na ul. Katowickiej

+ Andrzej Reszuta, lat 60, zam. na ul. Zamoyskiego

+ Stefan Procek, lat 69, zam. na ul. Łąkowej

+ Dariusz Pasierb, lat 49, zam. na ul. Słowackiego

+ Aleksandra Jabłońska, lat 53, zam. w Radlinie

+ Weronika Czogała, l. 77, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb w czwartek, 27 VII 2023 o 13.oo)

+ Stanisław Stężowski, l. 90, zam. na ul. Polnej (pogrzeb środa, 26 VII 2023 o 11.oo)

+ Sabina Norberciak, l. 87, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb środa, 26 VII 2023 o 11.oo)

+ Zbigniew Grygiel, l. 67, zam. na ul. Kossaka

+ Bernard Zając, l. 74, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w środę, 19 VII o 11.oo)

+ Jan Zawada, l. 82, zam. na ul. Dworskiej

+ Eryk Stoczek, lat 81, zam. na ul. Opawskiej

+ Andrzej Górecki, lat 71, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb w czw. 6 VII 2023 o 12.oo)

+ Bożena Rębisz, lat 65, zam. na ul. Waryńskiego

+  Elżbieta Cieślak, l. 88, zam. na ul. Skłodowskiej

+ Czesława Delanowska, lat 71, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb 13 VII 2023 o 9.oo)

+ Leonard Rosga, lat 71, zam. na ul. Pomnikowej

+ Jadwiga Bednarska, lat 74, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w Opolu, Msza w czwartek, 22 VI 2023 o 18.oo)

+ Elwira Szulc, lat 68, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w czwartek, 15 VI 2023 o 12.oo)

+ Klara Radecka, lat 103, zam. na ul. Skłodowskiej (ostatnie pożegnanie w czwartek, 15 VI o 13.oo na Cmentarzu Jeruzalem; pogrzeb w Mikołowie w piątek, 16 VI 2023 o 9.oo; Msza za zmarłą w par. NSPJ w sobotę, 24 VI o 18.oo)

+ Joachim Kwaśnica, lat 74, zam na ul. Lipowej

+ Krystyna Durlak, lat 71, zam. na ul. Skłodowksiej (pogrzeb w pon. 12 VI 2023 o 11.oo)

+ Mieczysław Ekiert, lat 83, zam. w Chroszczoku poprzednio na ul. Kossaka (pogrzeb w piątek, 9 VI 2023 o 13.oo)

+ Grażyna Dyja, lat 74, zam. na ul. Polnej (Msza w Zawierciu, pogrzeb we wtorek, 13 VI o 10.oo)

+ Antonina Milniczyn, lat 90, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb we wtorek, 30 V 2023 o 12.oo)

+ Mariola Grądowska-Szymsńska, lat 56, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w poniedziałek, 29 V 2023 o 12.oo)

+ Monika Stoczek, lat 72, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb we wtorek, 23 V 2023 o 12.oo)

+ Eugenia Marszał, lat 99, zam. na ul. Waryńskiego

+ Andrzej Lipczyński, lat 64, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb w piątek, 28 IV 2023 o 14.oo)

+ Michalina Zarychta, lat 76, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek, 28 IV 2023 o 13.oo)

+ Piotr Kubica, lat 54, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w piątek, 28 IV 2023 o 12.oo)

+ Tomasz Ćwikła, lat 57, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb we wtorek, 25 IV 2023 o 10.oo)

+ Franciszek Kozina, lat 89, zam. na ul. Słonecznej

+ Janina Kamińska, lat 86, zam. na ul. Katowickiej  (pogrzeb w Głubczycach)

+ Stanisłąw Skopiński, lat 79, zam. na ul. Katowickiej (Msza w kościele 14 IV 2023 o 12.oo; pogrzeb na Ostrogu)

+ Waldemar Karosek, lat 63, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w piątek, 14 IV 2023 w Kietrzu)

+ Henryk Breuer, lat 77, zam. na ul. Polnej (pogrzeb w środę, 12 IV 2023 o 12.oo)

+ Stefan Bartoszek, lat 93, zam. poprzednio na ul. Dworskiej (pogrzeb w środę, 29 III 2023 w Niemczech)

+ Krzysztof Czenstochowski, l. 56, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb w poniedziałek, 27 III 2023 o 11.oo)

+ Krystyna Wiktorowicz, lat 74, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb we wtorek, 28 III 2023 o 10.oo)

+ Tomasz Dłużniak, lat 39, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb w piątek, 24 III 2023 o 14.oo)

+ Marianna Wójcik, lat 84, zam. na ul. Waryńskiego (Msza w czwartek, 23 III 2023 o 11.oo, pogrzeb na Głubczyckiej)

+ Beata Ryszka, lat 89, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w środę 22 III 2023 i 12.oo)

+ Danuta Krauze, lat 71, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb we wtorek, 21 III 2023 o 12.oo)

+ Antonina Poddańczyk, lat 89, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piątek, 17 III 2023 o 113.oo)

+ Sławomir Blaszczyk, lat 53, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w piątek, 10 III 2023 o 13.oo)

+ Małgorzata Jędrys, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w par. Dzierżysław)

+ Regina Dorożyńska, lat 91, zam. na ul. Żwirki i Wigury (pogrzeb w piątek, 3 III 2023 o 13.oo)

+ Manfred Konkol, lat 80, zam. na ul. Żwirki i Wigury (pogrzeb w piątek, 3 III 2023 o 14.oo)

+ Monika Sitek, lat 74, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w par. na Ostrogu)

+ Leokadia Baumert, lat 92, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek, 24 II 2023 o 11.oo)

+ Mirosław Staszak

+ Władysław Sosnowski, lat 79, zam. na ul. Londzina

+ Antoni Mikołajek, lat 72, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w poniedziałek 20.02., o godz. 1100)

+ Anna Małek, lat 69, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w poniedziałek, 13 II 2023 o 12.oo)

+ Wanda Kośmider, lat 82, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb w czwartek, 9 II 2023 o 11.oo)

+ Genowefa Makaryk, lat 66, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 9 II 2023 o 10.oo)

+ Marian Duraj, lat 69, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w par. św. Mikołaja)

+ Tomasz Jakuć, lat 86, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w piątek, 3 II 2023 o 10.oo)

+ Ginter Marcol, lat 80, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w piątek, 3 II 2023 o 12.oo)

+ Maria Sobeczko, lat 76, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piatek, 3 II 2023 o 13.oo)

+ Stefan Procek, lat 66, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb 25 I 2023, środa 11.oo)

+ Irena Butyńska, lat 78, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb w poniedziałek 23 I 2023 o 12.00)

+ Wiesława Łabuz, lat 77, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w czwartek, 19 I 2023 o 13.00)

+ Stanisława Charęza, lat 86, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w czwartek, 19 I 2023 o 12.00)

+ Adam Paprotny, lat 69, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb 16 I 2023, poniedziałek o 12.oo)

+ Tadeusz Panek, lat 75, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb 13 I 2023, piątek o 13.oo)

+ Mirosław Lachowicz, lat 50, zam. na ul. Polnej (pogrzeb 13 I 2023, piątek o 11.oo)

+ Danuta Oszek, lat 66, zam. na ul. Eichendorffa (pogrzeb 13 I 2023, piątek o 10.00)

+ Marian Kocjan, lat 69, zam. ostatnio Zool (pogrzeb 11 I 2023, środa o 10.oo)

+ Anna Bula, lat 81, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb 11 I 2023, środa o 12.oo w par. św. Mikołaja)

+ Jan Makaryk, lat 68, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb 10 I 2023, wtorek o 10.oo)

+ Sebastian Dłużniak, lat 42, zam. na ul. Skłodowskiej

Odeszli do wieczności w 2024 r.

  • Imię: Franciszek

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

 

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w roku 2024: 

 

+ Roman Borek, lat 66, zam. na ul. Kochanowskiego

+ Władysława Morka, lat 88, zam. na ul. Warszawskiej

+ Brygida Anderska-Kret, zam. w Niemczech (poprzednio na Łąkowej)

+ Gerard Kampka, lat 85, zam. na ul. Słowackiego

+ Karol Księżyk, lat 78, zam. na ul. Słowackiego

+ Anna Bichta, lat 78, zam. na ul. Chełmońskiego

+ Paulina Sławik, lat 87, zam. na ul. Pomnikowej

+ Marian Rybaczuk, lat 66, zam. na ul. Pomnikowej

+ Zbigniew Kossakowski, lat 63, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb we wtorek, 2 VII o 12.oo)

+ Cecylia Gajny, lat 65, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb we wtorek, 2 VII o 13.oo)

+ Jan Zdziebczok, lat 73, zam. na ul. Szczęśliwej

+ Elżbieta Mecner, lat 85, zam. na ul. Ocickiej

+ Teresa Szurek, lat 67, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb we wtorek, 25 VI o 13.oo)

+ Anna Pietras, lat 75, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w środę, 26 VI o 11.oo)

+ Wojciech Mostek, lat 57, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w pon. 10 VI o 13.oo)

+ Marcin Szczygieł, lat 33, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb we wtorek, 11 VI o 11.oo)

+ Krystyna Strojna, lat 90, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w poniedziałek, 3 VI o 1300)

+ Andrzej Sobczak, lat 64, zam. na ul. Ocickiej (pogrzeb w pon. 27 V o 12.oo)

Urszula Kikinder, lat 65, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w poniedziałek o 11.oo w par. św. Mikołaja)

+ Tadeusz Mokrzycki, lat 76, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w pon. 27 V 2024 o 13.oo)

+ Teresa Marcinek, lat 87, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w czw. 23 V 2024 o 12.oo)

+ Jacek Ostrowski, lat 52, zam. poprzednio na ul. Słowackiego (pogrzeb we wtorek, 14 V 2024 o 1400)

+ Janina Radwan, lat 61, zam. na ul. Słowackiego

+ Jerzy Nowak, lat 85, zam. na ul. Chełmońskiego

+ Krystyna Pilch, lat 87, zam. na ul. Skłodowskiej

+ Czesława Paszczyńska, lat 83, zam. na ul. Kościuszki (pogrzeb w poniedziałek, 29 IV 2024 o 13.oo)

+ Helena Kapuściak, lat 87, zam. na ul. Chełmońskiego 

+ Paulina Ziemniak, lat 93, zam. na ul. Opawskiej

+ Krzysztof Bawół, lat 45, zam. na ul. Opawskiej

+ Mateusz Drużbicki, lat 25, zam. na ul. Szczęśliwej (Msza pogrzebowa w poniedziałek, 22 kwietnia o 12.oo w kościele; pogrzeb na cmentarzu na Ostrogu)

+ Wiesława Żebrowska, lat 73, zam. na ul. Waryńskiego

+ Edyta Ligacz, lat 80, zam. na ul. Słowackiego

+ Gertruda Jabłońska, lat 89, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w Pietrowicach w sobotę, 10.04.2024 o 10.oo) 

+ Monika Tiebler, lat 72, zam. na ul. Polnej

+ Adam Wisowski, lat 74, zam. na ul. Szczęśliwej

+ Stefan Zarychta, lat 77, zam. na ul. Słowackiego

+ Ryszarda Harazim, lat 83, 

+ Paweł Żółciński, lat 58, zam. na ul. Gwiaździstej

+ Helene Sagolla, lat 97;

+ Halina Wytzisk, lat 81, zam. na ul. Miechowskiej;

+ Agnieszka Błaszczyk, lat 68, zam. na ul. Skłodowskiej (Msza 5.04.2024 o 18.oo)

+ Danuta Rębisz, lat 88, zam. na ul. Konopnickiej (Msza 2.04.2024 o 18.oo)

+  Edwarda Wilcz, lat 74, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w środę, 20 III 2024 o 13.oo)

+  Grzegorz Tomczyk, lat 44, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w pon. 18 III 2024 o 11.oo)

+  Zbigniew Kozłowski, lat 78, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb w pon. 18 III 2024 o 12.oo)

+  Beata Krupa-Chodorowska, lat 55, zam. na ul. Ocickiej (pogrzeb we wtorek 19 III 2024 o 11.oo)

+ Arkadiusz Czerwiński, lat 52, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w Pstrążnej)

+  Tadeusz Pluta, lat 58, zam. na ul. Słonecznej

+  Barbara Żyłka, lat 72, zam. na ul. Opawskiej

+  Anna Kochańska, lat 92, zam. na ul. Waryńskiego

+ Teresa Reszuta, lat 60, zam. na ul. Ocickiej (pogrzeb w środę 6 III o 11.oo)

+ Zdzisław Kalicki, lat 73, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w środę, 28 II 2024 o 12.oo)

+ Anna Krajczyńska, lat 91, zam. na ul. Radosnej (pogrzeb w środę, 28 II 2024 o 11.oo)

+ Anna Pawełkiewicz, lat 52, zam. w Holandii (poprzednio Kossaka) (pogrzeb we wtorek, 27 II 2024 o 11.oo; Msza w kościele)

+ Maria Gawęda, lat 92, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w Czarnowąsach)

+ Waldemar Piechaczek, lat 57, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb w piątek, 23 II 2024 o 113.oo)

+ Agnieszka Dębińska, lat 43, zam. w Holandii poprzednio na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek, 23 II 2024 o 12.oo)

+ Mariusz Tyborski, lat 44, zam. na ul. Pomnikowej

+ Pelagia Kucab, lat 86, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb we wtorek, 6 II 2024 o 1100)

+ Krystyna Wajman, lat 86, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w par. św. Mikołaja)

+ Władysław Włodarczyk, lat 82, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb w pon, 5 II 2024 o 10.oo)

+ Sabina Groser, lat 87, zam. w DPS (poprzednio na Słowackiego) pogrzeb w piątek, 2 II 2024 o 11.oo

+ Marek Stolorz, lat 52, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek, 2 II 2024 o 13.oo)

+ Kazimierz Kurek, lat 86, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w piątek, 2 II 2024 o 12.oo)

+ Jan Pawełkiewicz, lat 84, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb Msza w sobotę, 3 II 2024 o 12.oo w kościele, pogrzeb na ul. Głubczyckiej)

+ Teresa Skorupa, lat 88, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w pt 26 I 2024 o 13.oo)

+ Ryszard Górski, lat 88, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w środę, 24 I 2024 o 13.oo)

+  Otylia Replińska, lat 66, zam. na ul. Bosackiej, poprzednio na Katowickiej (pogrzeb w środę, 24 I 2024 o 12.oo)

+ Wiesława Tomasik, lat 65, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w pon. 22 I 2024 o 10.oo)

+  Maria Zięba, lat 73, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb odbył się w Nowej Wsi Głubczyckiej)

+ Sebastian Czech, lat 43, zam. na ul. Opawskiej

+ Andrzej Przewoźnik, lat 72, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w pon. 15 I 2024 o 11.oo)

+ Genowefa Jaworek, lat 90, zam. na ul.Słowackiego (pogrzeb w piątek, 12 I 2024 o 12.oo)

+ Bronisława Karwowska, lat 77, zam. na ul. Ogrodowej (poprzednio na Polnej) (pogrzeb w czwartek, 11 I 2024 o 13.oo)

+ Stanisław Woźny, lat 87, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w pon. 8 I 2024 o 11.oo)

+ Zofia Panek, lat 76, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w pon. 15 I 2024 o 13.oo)

+ Emilia Pawłowska, lat 75, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek 5 I 2024 o 13.oo)

+ Aleksandra Gazda, lat 86, zam. na ul. Polnej (pogrzeb w pt, 5 I 2024 o 10.oo)

 

 

2022


Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

 

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w roku 2022: 

+ Ewa Matys, lat 74, zam. na ul. Słowackiego;

+  Stanisława Duraj, zam. na ul. Kossaka

+ Ryszard Drab, lat 62, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w czwartek, 29 XII 2022 o 11.oo)

+ Tadeusz Stefański, lat 72, zam. na ul. Eichendorffa (pogrzeb w piątek, 23 XII 2022 o 11.oo)

+ Janina Tesarowicz, lat 71, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w środę, 21 XII 2022 o 13.oo)

+ Salomea Rosga, lat 72, ul. Pomnikowa (pogrzeb w poniedziałek, 19 XII 2022 o 12.oo)

+ Gerard Osadnik, lat 80, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w piątek, 16 XII 2022 o 12.30)

+ Barbara Saczek zd. Cyron, lat 56, zam. w Niemczech (pogrzeb w piątek, 16 XII 2022 o 11.oo)

+ Helena Krajewska, lat 90, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w poniedziałek, 12 XII 2022 o 12.oo)

+ Maciej Jabłoński, lat 56, zam. na ul. Włoskiej (poprzednio Opawska) (pogrzeb w poniedziałek, 12 XI 2022 o 13.oo)

+ Jan Chmiel, lat 86, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piątek, 9 XII 2022 o 12.00)

+ Anna Anielska, lat 14, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb w czwartek, 8 XII 2022 o 12.00)

+ Aniela Janocha, l. 69, zam. na ul. Kossaka

+  Stanisław Rysztak, lat 71, zam. na ul. Drzymały (poprzednio Pomnikowa; pogrzeb w środę, 7 XII o 11.oo)

+  Gertruda Rubin, lat 85, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb 9 XII o 10.oo w par. św. Mikołaja)

+ Jan Kuchciński, lat 68, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb w środę, 30 XI 2022 o 13.oo)

+ Janina Uciakowska, lat 84, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 24 XI 2022 o 11.oo)

+ Piotr Stochmiałek, lat 86, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w czwartek, 24 XI 2022 o 12.oo)

+  Wacława Barbara Leśniak, lat 75, zam. na ul. Ocickiej (pogrzeb we wtorek, 15 XI 2022 o 12.oo);

+  Dorota Trybus, lat 50, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb we wtorek, 15 XI 2022 o 11.oo);

+   Mirosława Żołubak, lat 67, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb w poniedziałek, 14 XI 2022 o 10.oo)

+  Brygida Perucka-Dziadek, lat 82, zam. na ul. Katowickiej

+ Zbigniew Kilar, lat 73, zam. na ul. Chełmońskiego

+ Kazimierz Lubacz, lat 77, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w par. św.Mikołaja)

+ Łucja Bujko, lat 67, zam. na ul. Radosnej (pogrzeb w piątek, 4 XI 2022 o 13.oo)

+ Ryszard Witkowski, lat 62, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb w piątek, 28 X 2022 o 10.oo)

+ Emilia Kowalczyk, lat 69, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb we wtorek, 25 X 2022 o 11.oo)

+ Renata Sokół, lat 64, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piątek, 14 X 2022 o 13.oo)

+ Antoni Ochrombel, lat 71, zam. w Tychach (pogrzeb w piątek, 14 X 2022 o 11.oo)

+ Mikołaj Bubieńczuk, lat 81, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 13 X 2022 o 13.00)

+ Manfred Musioł, lat 82, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w środę, 5 X 2022 o 11.oo)

+ Ryszard Kaszlikowski, lat 87, zam. na ul. Katowickiej

+ Zygmunt Tkaczyński, lat 65, zam. na ul. Miechowskiej

+ Józef Stolarski, lat 69, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w poniedziałek, 26 IX 2022  o 1300)

+ Roman Stańdo, lat 67, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb we wtorek, 27 IX 2022 o 1200)

+ Stanisław Tański, lat 78, zam. na ul. Katowickiej

+ Małgorzata Orłowska-Kominek, lat 74, zam. na ul. Skłodowskiej

+ Ernest Truś, lat 66, zam. na ul. Skłodowskiej

+ Kazimiera Krawczyk, lat 89, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 22 IX 2022 o 13.oo)

+ Anna Swanduła, lat 82, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w środę, 21 IX 2022 o 10.oo)

+ Józef Schamarek, lat 72, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w Borucinie)

+ Józef Płaczkowski, lat 82, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb piątek, 16 IX 2022 o 12.oo)

+ Józefa Postolak, lat 81, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb czwartek, 15 IX 2022 o 11.oo)

+ Jan Stec, lat 76, zam. na ul. Słowackiego  (pogrzeb czwartek, 15 IX 2022 o 12.oo)

+ Kazimierz Drozd, lat 81, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb środa, 14 IX 2022 o 12.oo)

+ Ignacy Borysiak, lat 85, zam. na ul. Szczęśliwej (pogrzeb w poniedziałek 12IX 2022 o 10.oo)

+ Janina Łukaszewicz, lat 65, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb8 IX 2022 o 11.oo)

+ Olga Kalicka, lat 96, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb we wtorek, 6 IX 2022 o 12.oo)

+ Rudolf Kubala, l. 80, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w sobotę, 3 IX 2022 w par. św. Mikołaja)

+ Elżbieta Szołtys, lat 96, zam. na ul. Eichendorffa ((pogrzeb w piątek, 2 IX 2022 o 11.oo)

+ Tadeusz Hordejuk, lat 81, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w czwartek, 25 VIII 2022 o 13.oo)

+ Irena Zajonc, lat 97, zam. na ul. Pracy (pogrzeb w piątek, 26 VIII 2022 o 10.oo)

+ Anna Burczyńska, lat 67, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w piątek, 12 sierpnia 2022 o 13.oo)

+ Marian Chmielecki, lat 87, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek, 5 VIII 2022 o 14.oo)

+ Stanisława Załęska, lat 76, zam. na ul. Żwirki i Wigury, (pogrzeb w piątek, 5 VIII 2022 o 11.oo)

+ Kazimiera Mikołajczyk, lat 84, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w środę, 3 VIII 2022 o 11.oo)

+ Juliusz Burko, lat 38, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w pon. 25.07. o 900)

+ Krystyna Chromicz, lat 66, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb we wt. 26.07. o 1000)

+ Halina Rusin, lat 86, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb we wt. 26.07. o 1200)

+ Felicja Łyś, zam na ul. Chełmońskiego (pogrzeb w par. św. Mikołaja)

+ Janusz Grychtol, lat 72, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb w par. św/ Mikołaja)

+ Andrzej Piątkowski, lat 68, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb na Ostrogu)

+ Bernadeta Chabura, lat 68, zam. na ul. Polnej

+ Agata Kribus, lat 85, zam. na ul. Łąkowej

+ Marek Gawlas, lat 67, zam. na ul. Słonecznej

+ Katarzyna Salachna, lat 32, zam. na ul. Bosackiej (pogrzeb w poniedziałek, 27.06., o godz. 11.00)

+ Helena Trusielewicz, lat 93, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb w środę, 29.06., o godz. 11.00)

+ Joanna Kos, lat 75, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb we wtorek, 21 VI 2022 o 13.oo)

+ Lucjan Szalacha, lat 65, zam. na ul. Mariańskiej (pogrzeb we wtorek, 14 VI o 12.oo)

+ Gerard Warkocz, lat 82, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb we wtorek, 7 `VI 2022 o 11.oo)

+ Wiesław Wróblewski, lat 67, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb we wtorek, 7 VI 2022 o 12.oo)

+ Sylwia Lis, lat 65, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w poniedziałek, 30 V 2022 o 13.oo)

+ Ryszard Stabik, lat 70, zam. na ul. Słowackiego (pgrzeb w poniedziałek, 30 V 2022 o 12.oo)

+ Artur Lazarowicz, lat 49, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piątek, 27 V 2022 o 13.oo)

+ Henryk Gunia, lat 64, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w piątek, 27 V 2022 o 12.oo)

+ Cecylia Solich, lat 78, zam. w Niemczech (pogrzeb w poniedziałek, 23 V 2022 o 12.oo)

+ Ludwik Bielak, lat 80, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb w czwartek, 5 V 2022 o 11.oo)

+ Adela Pasierb, lat 96, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb w środę, 4 maja 2022 o 13.oo)

+  Stefania Korsak, lat 94, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb 2 maja o 11.oo)

+  Brygida Petrzyk, lat 69, zam. na ul. Kosmonautów

+  Roman Cielecki, lat 62, zam. na ul. Słowackiego

+  Czesława Kobza, lat 83, zam. na ul. Pomnikowej

+ Maria Rychlik, lat 73, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w Głubczycach)

+ Katarzyna Rozmarynowska, lat 86, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb we wtorek, 26 IV 2022 o 9.30)

+ Franciszka Spałek, lat 75, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w czwartek, 21 IV 2022 o 11.oo)

+ Barbara Górna, lat 75, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w środę, 20 IV 2022 o 11.oo)

+ Krzysztof Prokop, latt 49, zam.na ul.Chodkiewicza (pogrzeb 13 IV 2022)

+ Edeltrauda Garbiec, lat 77, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb 19 IV 2022)

+ Małgorzata Mitręga, lat 74, zam. na ul. Słowackiego

+ Helena Oświęcimka, lat 80, zam. na ul. Słowackiego

+  Aleksander Działa, lat 77, zam. na ul. Skłodowskiej  

+ Róża Możejko, lat 80, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb w środę, 30.03.2022 o 13.oo)

+  Bruno Kitel, lat 64, zam. na ul. Słonecznej

+  Józef Korotusz, lat 84, zam. na ul. Chełmońskiego

+  Maria Klok, lat 63, zam. na ul. Skłodowskiej

+  Edward Nowak, lat 66, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb wtorek 22.03.2022; 9.oo)

+  Bogusław Szawczukiewicz, lat 72, zam. na ul. Pomnikowej (wtorek, 15 III 2022 o 11.oo)

+  Karol Czogała, lat 82, zam. na ul. Katowickiej (wtorek, 15 III 2022 o 12.oo)

+  Rudolf Raczek, lat 66, zam. na ul. Warszawskiej (wtorek, 15 III 2022 o 13.oo)

+  Piotr Doledutko, lat 58, zam. na ul. Pomnikowej (środa, 16 III 2022 o 11.oo)

+  Bernard Zaczek, lat 67, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb we wtorek, 8 III 2022 o 12.oo)

+  Rudolf Świentek, lat 76, zam. na ul. Wileńskiej (pogrzeb w środę, 9 III 2022 o 11.oo)

+  Tadeusz Kamiński, lat 63, zam. na ul. Eichendorffa

+  Wiesław Wojciszyn, lat 66, zam. na ul. Skłodowskiej+ Edward Grys, lat 85, zam. na ul. Księżycowej (pogrzeb  w czwartek, 3 III 2022 o 11.oo)

+ Teresa Kościelska, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb 3 III 2022 o 13.oo)

+ Ewa Kurzydem, lat 61, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w poniedziałek, 28 II 2022 o 13.oo)

+ Ewa Turkiewicz-Zięcina, lat 72, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w czwartek, 3 III 2022 o 12.oo)

+ Maria Bytomska, lat 77, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb w czwartek, 24 II 2022 o 10.oo)

+ Urszula Urbas, lat 69, zam. na ul. WAryńskiego (pogrzeb w czwartek, 24 II 2022 o 12.oo)

+ Barbara Habrom, lat 67, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w Sławikowie 26 II 2022 o 15.oo)

+ Bogdan Leśniak, lat 64

+ Wiktor Rudnicki, lat 63, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb 21 II 2022)

+ Bolesław Wołk, lat 79, zam. na ul. Żwirki i Wigury (pogrzeb w Pogrzebieniu 19 II 2022)

+ Urszula Bula, lat 59, zam. na ul.Kossaka (pogrzeb w parśw.Mikołaja)

+ Barbara Koleśnik, lat 80, zam. na ul. Skłodowskiej

+  Stanisław Gorczyński, lat 76, zam. na ul. Dworskiej;

+  Roman Dudek, lat 53;

+ Henryk Dziemiańczyk, lat 81, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb 9 I 2022 w par. św. Paschalisa)

+ Ginter Gortol, lat 87, zam. na ul. Szczęśliwej (pogrzeb w piątek 28 I 2022 w par. św. Mikołaja)

+ Danuta Myga, lat 88, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w piątek, 28 I 2022 o 13.oo)

+ Boguław Kostera, lat 75, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb w piątek, 28 I 2022 o 10.oo)

+ Aleksandra Kolar, lat 77, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb we wtorek, 25 I 2022 o 13.oo)

+ Krystyna Warkocz, lat 79, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piątek, 21 I 2022 o 13.oo)

+ Jakub Karwański, lat 24, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb w piątek, 21 I 2022 o 11.oo)

+ Leszek Popek, lat 68, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb w środę, 19 I 2022 o godz. 13.oo)

+ Jadwiga Palczewska, lat 91, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb we wtorek, 18 I 2022 w par. św. Mikołaja)

+ Henryk, Kurowski, lat 84, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb we wtorek, 18 I 2022 o 11.oo)

+ Zbigniew Gawroński, lat 80, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb we wtorek, 18 I 2022 o 10.oo)

+ Daniel Banasiak, lat 22, zam. na ul. Matejki (pogrzeb w par. św. Jana Chrzciciela)

+ Tadeusz Cebuka, ;at 92, zam. na ul. Ocickiej (pogrzeb w piątek, 14 I 2022 o 12.oo)

+ Helena Klima, lat 83, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w piątek, 14 I 2022 o 13.oo)

+ Ryszard Kowalczyk, lat 69, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb w poniedziałek, 17 I 2022 o 11.oo)

+ Lubomira Wyrostek, lat 85, zam. na ul. Eichendorffa (pogrzeb w czwartek, 13 I 2022 o 12.oo)

+ Edward Wardaliński, lat 62, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb w poniedziałek, 10 I 2022 w par. św. Mikołaja)

+ Bruno Fandrejewski, lat 78, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb w środę, 12 I 2022 o 11.oo)

+ Bolesław Grygiel, lat 91, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb w środę, 12 I 2022 o 13.oo)

+ Józef Kowal, lat 75, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w piątek, 7 I 2022 o 12.oo)

+ Gertruda Koziar, lat 100, zam. w Niemczech; poprzednio na ul. Opawskiej (pogrzeb w par. św. Mikołaja)

+ Bernard Gurecki, lat 82, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w par. św. Mikołaja)

+ Mariusz Piechulla, lat 45, zam. w Niemczech (pogrzeb 7 stycznia 2022 o 11.oo)

+ Teresa Banaszak, lat 73, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb 3 stycznia 2022 o 11.oo)

 

2017

 

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w roku 2017:

 

+ Józefa Rusin, lat 90, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb, sob, 23 XII 2017 o 13.oo)

+ Mieczysław Salomon, lat 73, zam. na ul. Wczasowej 8d (pogrzeb, pt, 22 XII 2017 o 13.00)

+ Maria Owsianka, lat 84, zam. Krzanowice (pogrzeb śr. 20 XII 2017 o 12.oo)

+ Ryszard Żyła, lat 66, zam. na ul. Miechowskicj (pogrzeb, sob, 16 XII 2017 o 13.oo)

+ Elżbieta Trybańska, lat 73, zam. na ul. Słowackiego 50 (pogrzeb pt, 15 XII 2017 o 13.30)

+ Otylia Gajos, lat 67, zam. na ul. Słowackiego 32

+ Jadwiga Nowak, lat 93, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb 12 XII 2017 o 12.oo)

+ Szymon Bigos, lat 34, zam. na ul.Katowickiej (pogrzeb 12 XII 2017, wt. 13.oo)

+  Stefan Wójcik, lat 68,m zam. na ul. Miechowskiej

+  Aniela Boronowska, lat 100, zam. na ul. Kosmonautów

+ Natalia Malota z ul. Katowickiej

+ Maria Kusma, lat 57, zam. na ul. Ocickiej

+ Tadeusz Barabasz, lat 82, zam. na ul. Opawskiej 64 (pogrzeb śr. 29 XI 2017 o 11.oo)

+ Halina Wygnał, lat 71, zam. na ul. Slowackiego 67 (pogrzeb, pon, 27 XI 2017 o 11.30)

+ Grenowefa Arciemowicz, lat 87, zam. na ul. Dworskiej 56 (pogrzeb czw. 23 XI 17 o 11.oo w kościele na Ostrogu)

+ Ludwik Szypuła, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb śr. 22 XI 2017 o 11.oo)

+ Jan Lamla, lat 55, zam. na ul. Ocickiej 17 (pogrzeb sob, 18 XI 2017 o 9.30)

+ Kazimiera Miśta, lat 91, zam. na ul. Słowackiego 67 (pogrzeb pt, 17 XI 2017 o 13.oo)

+ Paweł Kowol, lat. 85, zam. na ul. Ocickiej (ostatnio DPS) (pogrzeb sob. 18 XI 2017 o 11.oo w kościele NSPJ)

+ Magdalena Kowal, lat 79, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb pt, 10 XI 2017 o 11.oo)

+ Bożena Żelazko, lat 72, zam. na ul. Słowackiego 40 (pogrzeb czw. 9 XI 2017 o 13.oo)

+ Zdzisław Krempa, l. 86, zam. na ul. Polnej (pogrzeb sob, 4 XI 2017 o 12.3o)

+ Marianna Wawrzyńska, lat 80, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb, pt, 3 XI 2017 o 11.oo)

+ Edmund Dębina, lat 85, zam.na ul. Łąkowej 2b (pogrzeb w czwartek, 19 X 2017 o 14.oo)

+ Marianna Furman, lat 83, zam. na Rynku

+ Ludwika Minartowicz, lat 83, zam. na ul. Słowackiego 40

+ Helena Madejczyk, lat 85, zam. na ul. Słowackiego 40 (pogrzeb czw, 21 IX 2017 o 12.oo)

+ Anna Pieniądz, lat 80, zam. na ul. Willowej 1 (pogrzeb pt, 22 IX 2017 o 12.oo)

+ Danuta Jastrzębska, lat 84, zam. na ul. Słowackiego 40 (pogrzeb pt, 15 IX 2017 o 12.oo)

+ Piotr Leksza, lat 33, zam. na ul. Opawskiej (pogrxeb śr. 13 IX 2017 o 11.3o)

+ Jerzy Krzempek, lat, 73, zam. na ul. Żwirki i Wigury (pogrzeb, pon, 11 IX 2017 o 14.oo)

+ Irmgarda Cyron, lat 75, zam. na ul. Pomnikowej, (pogrzeb wt, 5 IX 2017 o 10.oo w par. Sudół)

+ Mateusz Lach, lat 27, zam. na ul. Ogrodowej

+ Krystyna Palewska, lat 79, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb sob, 2 IX 2017 o 12.30)

+ Rysard Faliński, lat 55, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb Pt, 1 IX 2017 o 13.oo)

+ Antonina Loske, lat 94, zam. na ul. Konopnickiej

+ Erwin Bolik, lat 76, zam. na ul. Słowackiego

+ Władysław Żbik, lat 72, zam. na ul. Opawskiej 64 (pogrzeb Pt, 4 VIII 2017 o 11.oo)

+ Agnieszka Bieńkowska, lat 64, zam. na ul. Warszawskiej 34 (pogrzeb czw, 3 VIII 2017 o 9.oo)

+ Władysław Gronowicz, lat 64, zam. na ul. Pomnikowej 20 (pogrzeb śr. 26 VII 2017 o 12.oo)

+ Janina Bubiak, lat 89, zam. na ul. Pomnikowej

+ Marek Skorupa, lat 51, zam. w Rybniku

+ Krystyna Kaczmarek, lat 84, zam. na ul. Słonecznej

+ Scholastyka Kiersz, lat 88, zam. na ul. Opawskiej 80

+ Janina Gudynowska, lat 70, zam. na ul. Polnej 6A (pogrzeb we wt. 18 VII 2017 o 13.oo)

+ Zygfryd Wysocki, lat 90, zam. ostatnio w DPS

+ Maciej Lechowski, lat 69, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb śr, 12 VII 2017 w par. św. Józefa na Ocicach)

+ Walentyna Kwiatek, lat 82, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb sob, 15 VII 2017 o 11.oo)

+ Marian Zawisła, lat 74, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb czw. 6 VII 2017 o 12.oo)

+ Zygmunt Wojtyszek, lat 67, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb śr 5 VII 2017 o 12.oo)

+ Zygmunt Żołneczko, lat 61, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb wt, 4 VII 2017 o 13.oo)

+ Karol Wojacki, lat 76, zam. na ul. Wileńskiej

+ Stanisław Kotwicki, lat 68, zam. na ul. Dworskiej

+ Józef Franica, lat 63, zam. na ul. Katowickiej

+ Bronisław Dempniak, lat 87, zam. na ul. Warszawskiej 34 (pogrzeb śr. 21 VI 2017 o 12.oo)

+ Jan Kulczycki, lat 67, zam. na ul. Opawskiej 62 (pogrzeb pon. 19 VI 2017 o 12.oo)

+ Magdalena Salwiczek, lat 44, zam. na ul. Dworskiej 52 (pogrzeb pon, 19 VI 2017 o 11.oo)

+ Franciszek Niklewicz, lat 83, zam. na ul. Łąkowej 4b (pogrzeb 10 VI 2017, sob, 13.oo)

+ Kazimierz Prokop, lat 71, zam. na ul. Słowackiego 61

+ Irena Majewska, lat 91, zam. na ul. Słowackiego 46 (pogrzeb czw, 8 VI 2017 o 13.oo)

+ Wanda Wanat, lat 77, zam. na ul. Skłodowskiej 29 (pogrzeb sob, 3 VI 2017 o 12.oo)

+ Edward Gajcy, lat 78, zam. na ul. Katowickiej 15 (pogrzeb sob, 3 VI 2017 o 13.oo)

+ Tadeusz Salamon, lat 81, zam. na ul. Katowickiej 3a (pogrzeb wt, 6 VI 2017 o 13.oo)

+ Jadwiga Musioł, lat 87, zam. na ul. Słowackiego 32 (pogrzeb pt, 2 VI 2017 o 11.oo)

+ Krystyna Wojtyszek, lat 66, zam. na ul. Słowackiego 38 (pogrzeb czw, 1 VI 2017 o 13.oo)

+ Halina Drzewińska, lat 69, zam. na ul. Słowackiego 69 (pogrzeb czw. 1 VI 2017 o 14.oo)

+ Jadwiga Piechniczek, lat 88, zam. na ul. Eichendorffa 20 (pogrzeb pon. 29 V 2017 o 9.oo w Pszowie)

+ Urszula Soroka, lat 87, zam. na ul. Łąkowej 4a (pogrzeb, pon. 22 V 2017 o 11.oo)

+ Jan Walkowiak, lat 60, zam. na ul.Opawskiej 82a (pogrzeb wt, 16 V 2017 o 12.oo w Klisinie)

+ Kazimiera Bugla, lat 97, zam. na ul. Gwiaździstej 39 (pogrzeb sob. 13 V 2017 o 11.oo)

+ Franciszek Kikomber, lat 83, zam. na ul. Kossaka 43 (pogrzeb śr, 10 V 2017 o 11.oo)

+ Alfred Miensopust, lat 83, zam. na ul. Mariańskiej 106 (pogrzeb w czw. 4 V 2017 o 12.oo)

+ Jerzy Marko, lat 62, zam. na ul. Kossaka 9 (pogrzeb sob, 29 IV 2017 o 13.oo)

+ Jakub Rogowski, lat 33, zam. na ul. Opawskiej 66

+ Emilia Śliwińska, lat 66, zam. na ul. Lipowej 7 (pogrzeb sob, 22 IV 2017 o 12.oo w Baborowie)

+ Bronisław Mucha, lat 43, zam. na ul.Katowickiej 17a

+ Anna Waniek, lat 75, zam. na ul. Działdowskiej 1 (pogrzeb w pon, 10 IV 2017 o 11.oo)

+ Maria Grabań, lat 74, zam. na ul. Eichendorffa 20 (pogrzeb w sob. 8 IV 2017 o 13.oo w kościele św.Jana Chrzciciela)

+ Kazimierz Kossowski, lat 65, zam. na ul. Polnej 6 (pogrzeb sob, 8 IV 2017 o 11.oo)

+ Danuta Jarzębińska, lat 72, zam. na ul. Katowickiej 25 (pogrzeb w par. św. Mikołaja)

+ Urszula Kocur, lat 46, zam. na ul. Polnej 6a

+ Gertruda Orszulka, lat 59, zam. na ul. Kossaka 51/2 (pogrzeb sob, 1 IV 2017 o 10.oo)

+ Teodora Woźna, lat 78, zam. na ul. Katowickiej 25 (pogrzeb śr, 29 III 2017 o 14)

+ Jadwiga Rozmus, lat 67, zam. na ul. Waryńskiego 7a (pogrzeb śr, 29 III 2017 o 12.3o)

+ Beata Grzeczny, lat 57, zam. na ul. Słowackiego 77 (pogrzeb sob, 25 III 2017 o 13.oo)

+ Marian Bogdanik, lat 69, zam. na ul. Warszawskiej 34 (pogrzeb wt, 21 III 2017 o 13.oo)

+ Jan Cudejko, lat 84, zam. na ul. Radosnej 5 (pogrzeb śr. 22 III 2017 o 11.oo)

+ Ryszard Socha, lat 75, zam. na ul. Słowackiego 63 (pogrzeb pon. 20 III 2017 o 12.oo)

+ Zofia Ewa Blana, lat 63, zam. na ul. Opawskiej 60 (pogrzeb, sob, 11 III 2017 o 12.oo)

+ Marian Łacina, lat 65, zam. na ul. Pomnikowej 8 (pogrzeb pt, 10 III 2017 o 12.oo)

+ Władysław Szwed, lat 82, zam. na ul. Skłodowskiej 34 (pogrzeb 8 marca 2017, śr. o godz. 11.oo)

+ Alojzy Konieczny, lat 70, zam,. na ul. Skłodowskiej

+ Alicja Sztuka, lat 71, zam. na ul. Działdowskiej (pogrzeb czw. 9 III 2017 o 10.oo)

+ Walentyna Zdziebczok, lat 65, zam. na ul. Szczęśliwej 33 (pogrzeb pt, 3 III 2017 o 14.oo w par. św. Mikołaja)

+ Piotr Michalik, lat 53, zam. na ul. Łąkowej 2b (pogrzeb wt, 28 II 2017 o 11.oo)

+ Krystyna Kwaśniewicz, lat 59, zam. na ul. Słowackiego 73 (pogrzeb wt, 21 II 2017 o 13.oo w kościele św. Mikołaja)

+ Elżbieta Mandera, lat 94, zam. na ul. Polnej 26

+ Marta Baranek, lat 78, zam. na ul. Pomnikowej 18

+ Zofia Ciołek, lat 90, zam. na ul. Gwiaździstej 7

+ Janina Pochopień, lat 93, zam. na ul. Chełmońskiego 18 (pogrzeb, wt, 7 II 2017 o 11.oo)

+ Andrzej Dudek, lat 46, zam. na ul. Skłodowskiej 15 (pogrzeb pt, 3 lutego 2017 o 11.oo)

+ Ginter Dwulecki, lat 76, zam. na ul. Pomnikowej 22 (pogrzeb czw, 2 lutego 2017 o 11.3o)

+ Renata Frączek, lat 60, zam. na ul. Łąkowej 3a (pogrzeb w Łubowicach 31 I 2017 o 14.oo)

+ Krystyna Stańdo, lat 62, zam. na ul. Słowackiego 65 (pogrzeb wt, 31 I 2017 o 11.oo)

+ Zdzisław Głowiński, lat 71, zam. na ul. Opawskiej 64 (pogrzeb pon, 30 I 2017 o 10.oo)

+ Edeltrauda Kowol, lat 77, zam. na ul. Miechowskiej 13 (pogrzeb sob, 25 I 2017 o 13.oo)

+ Janina Chwiałkowska, lat 93, zam. na ul. Łąkowej 4b (pogrzeb 27 I 2017 o 11.oo)

+ Jóżef Bednarski, lat 83, zam. na ul. Wyszyńskiego 2 (pogrzeb czw, 26 I 2017 o 12.oo)

+ Stanisław Pasztaleniec, lat 68, zam. na ul. Pomnikowej 8 (pogrzeb czw, 19 I 2017 o 11.oo)

+ Janusz Marcyanik, lat 69, zam. na ul. Polnej (sob, 21 I 2017, 13.30)

+ Kazimiera Bębnowicz, lat 91, zam. na ul. Skłodowskiej 63 (pogrzeb sob, 14 I 2017 o 13.oo)

+ Hieronim Dratwa, lat 80, zam. na ul. Pomnikowej 22 (pogrzeb czw. 12 I 2017 o 11.oo)

+ Teresa Grzesiczek, lat 64, zam. na ul. Katowickiej 19 (pogrzeb pt, 13 I 2017 o 11.oo)

+ Stanisław Wróblwski, lat 82, zam.  w Nędzy (w Raciborzu na Warszawskiej 14a) (pogrzeb czw. 12 I 2017 o 12.oo)

+ Anna Marklowska, lat 62, zam. na ul. Katowickiej 17a (pogrzeb śr.  I 2017 o 13.oo)

+ Łucja Majewska, lat 87, zam. na ul. Słowackiego 52 (pogrzeb wt, 10 I 2017 o 13.oo)

+ Adam Zimałka, lat 70, zam. na ul. Katowickiej 5 (pogrzeb sob, 7 I 2017 o 13.oo)

+ Urszula Orszulka, lat 63, zam. na ul. Dworskiej 44 (pogrzeb wt. 3 I 2017 o godz. 11.oo)

 

2016

 

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w roku 2016:

 

 

+ Urszula Orszulka, lat 63, zam. na ul. Dworskiej 44 (pogrzeb wt. 3 I 2017 o godz. 11.oo)

+ Zofia Górska-Zawisła, lat 72, zam. na ul. Waryńskiego 19 (pogrzeb 30 XII 2016, pt, godz. 13.oo)

+ Wilhelm Buchcik, llat 80, zam.na ul. Katowickiej 3 (pogrzeb czw, 22 XII 2016 o 12.oo)

+ Jan Weselak, lat 70, zam. na ul. Skłodowskiej 75 (pogrzeb sob 17 XII 2016 o 13.oo)

+ Czesław Bujan, lat 86, zam. Tychy (pogrzeb czw 15 XII 2016 o 12.oo)

+ Zbigniew Musiałek, lat 70, zam. na ul. Katowickiej 23a (pogrzeb śr. 7 XII 2016 o 12.oo)

+ Brygida Piech, lat 50, zam. na ul. Warszawskiej 31 (pogrzeb czw, 8 XII 2016 o 11.oo)

+ Piotr Gajewski, lat 52, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb czw. 1 XI 2016 o 14.oo)

+ Maria Drabczyk, lat 90, zam. na ul. Skłodowskiej 16 (pogrzeb sob, 3 XII 2016 o 13.oo)

+ Janina Tomaszek, lat 76, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb pon. 28 XI 2016 o 10.oo w kościele św. Mikołaja)

+ Kazimierz Lichwa, lat 83, zam. na ul. Słonecznej (pogrzeb czw. 24 XI 2016 o 12.oo)

+ Ewa Cibis, lat 81, zam. na ul/.Lipowiej (pogrzeb pt. 25 XI 2016 o 12.oo)

+ Janina Zawadzka, lat 93, zam na ul. Łąkowej (ostatnio DPS) (pogrzeb sob. 26 XI o 13.oo)

+ Anna Janacz, lat 84, zam. na ul. Katowickiej 5A (pogrzeb Sob, 19 XI 2016 o 13.oo)

+ Marek Dyksiński, lat 51, (pogrzeb pt, 18 XI 2016 o 13.oo)

+ Eugenia Sokołowska, lat 84, zam. na ul. Skłodowskiej 6 (pogrzeb pt, 18 XI 2016 o 14.oo)

+ Wilhelm Kotula, lat 80, zam. na ul.Gwiaździstej 17 (pogrzeb 17 XI 2016 p 11.oo w kościele NSPJ)

+ Teresa Radłowska, lat 78, zam. na ul. Lunonautów 4 (pogrzeb 16 XI 2016 o 13.oo)

+ Lotar Sobota, lat 64, zam. na ul. Opawskiej 65 (pogrzeb 16 XI 2016 o 11.oo)

+ Antoni Derkacz, lat 79, zam. na ul. Pomnikowej 12

+ Paweł Frankowski, lat 75, zam. na ul.Opawskiej 68a (pogrzeb 5.11.2016 o 14.oo w Wojnowicach)

+ Janina Czogała, lat 81, zam na ul. Słonecznej 5 (pogrzeb 5.11.2016 o 12.oo)

+ Marcin Łyczek, lat 39, zam. na ul. Pomnikowej 6

+ Agnieszka Górecka, lat 80, zam. ul. Opawska 83 (pogrzeb 15.10.2016 o 10.oo)

+ Andrzej Grzeszczuk, lat 58, zam. Ruchów (pogrzeb 13.10.2016 o 12.oo)

+ Marian Oświęcimka, lat 79, zam.na ul.Słowackiego 61 (pogrzeb 8.10.16 o 11.oo)

+ Tadeusz Konopnicki, lat 87, zam.na ul. Katowickiej 9 (ostatnio DPS; pogrzeb 5.10.16 o 11.oo)

+ Stanisław Michalczyk. lat 77, zam na ul.Opawskiej 58 (pogrzeb 3.10.2016 o 12.oo)

+ Krystyna Pospiszyl, lay 80, zam.na ul.Polnej

+ Stanisława Włodarska, lat 59, zam. na ul. Chełmońskiego

+ Hildegarda Olbrich, lat 75, zam. na ul. Dworskiej 58, (pogrzeb 26.09.2016 o 11.oo)

+ Edward Pałka, lat 76, zam. na ul.Waryńskiego 14 (pogrzeb 24.09.2016 o 12.oo)

+ Andrzej Nicz, lat 59, zam. na ul.Chełmońskiego 29 (pogrzeb 2.09.2016 o 12.oo)

+ Henryk Marczak, lat 77, zam. na ul. Katowickiej 1 (pogrzeb 31.08.2016 o 12.oo)

+ Hubert Musioł, lat 77, zam. na ul. Chełmońskiego 26 (pogrzeb 30.08.2016 o 10.oo)

+ Zofia Sobola, lat 85, zam. na ul. Waryńskiego 5a (pobrzeb 20.08.2016 o 10.oo w kościele św. Mikołaja)

+ Krystyna Beracz, lat 56, zam. na ul. Chełmońskiego 18 (pogrzeb 20.08.2016 o 10.oo)

+ Maria Hoszek, lat 82, zam.na ul.Katowickiej 7 (pogrzeb 16.08.16 o 14.oo)

+ Lila Stolarska, lat 56, zam.na ul.Słowackiego 61 (pogrzeb 13.08.2016 o 11.oo)

+ Walter Cyroń, lat 77, zam. na ul.Katowickiej (pogrzeb 12.08.2016 o 14.oo)

+ Bożena Kitel, lat 57, zam. na ul. Słonecznej

+ Zuzanna Górecka, lat 74, zam. na ul. Katowickiej

+ Richard Kowal, lat 86, zam.na ul.Waryńskiego 16 (pogrzeb 26.07.2016 o 12.oo)

+ Marek Górny, lat 53, zam. na ul. Słowackiego 54

+ Helena Gawrońska, lat 76, zam. na Kossaka 61 (pogrzeb w poniedziałek 18.07.2016 o 1200)

+ Józef Piórko, lat 62, zam. na ul. Pomnikowej 10 (pogrzeb we wtorek 19.07.2016 o 1300)

+ Stanisław Kamiński, lat 63, zam. na ul. Chełmońskiego 18 (pogrzeb 11.07.16 o 11.oo)

+ Małgorzata Trojańska, lat 66, zam. na ul. Polnej 8 (pogrzeb 11.07.16 o 12.oo)

+ Mirosław Cebo, lat 38, zam. na ul. Katowickiej 9

+ Stanisława Kalabis, lat 78, zam. na ul. Łąkowej 3c

+ Erna Badura, lat 81, zam. na ul. Łąkowej 2C

+ Janina Gumienna, lat 80, zam. na ul. Opawskiej 83b (pogrzeb25.06.2016 o 9,30 na Ostrogu)

+ Henryk Pielczyk, lat 66, zam. na ul. Pomnikowej 14

+ Jadwiga Schutter, lat 95, zam. na ul. Waryńskiego 20

+ Eugenia Kużnik, lat 72, zam. na ul. Chełmońskiego 15

+ Jan Staniszewski, lat 83, zam. na ul. Chełmońskiego 26 (pogrzeb wt. 21.06.2016 o 11.oo)

+ Agnieszka Jęczmionka, lat 89, zam. na ul. Słonecznej 20 (pogrzeb 17.06.2016 o 11.oo)

+ Władysław Piwowar, lat 77, zam. na ul.Katowickiej 19 (pogrzeb 14.06.2016 o 11.oo)

+ Antoni Blokesz, lat 73, zam. na ul. Opawskiej 87 (pogrzeb 9.06.2016)

+ Tadeusz Wrzosek, lat 65, zam. na ul. Michejdy (pogrzeb 4.06.2016 o 14.oo)

+ Bazyli Pilipczuk, lat 84, zam. na ul. Pomnikowej 22 (pogrzeb 4.06.2016 w Czerwonkowie)

+ Maria Skatuła, lat 88, zam. na ul.Katowickiej 23A

+ Lidia Duraj Łata, lat 66 zam. na ul. Łąkowej 4 (pogrzeb 20.05.2016 o 11.oo)

+ Jan Kloc, lat 78, zam. na ul. Słowackiego 108A (pogrzeb 7.05.2016 o 12.oo)

+ Alfred Stolarski, lat 79, zam. na ul. Słowackiego 61 (pogrzeb 6.05.2016 o 14.oo)

+ Łukasz Kula, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb w Krakowie)

+ Sławomir Niedopytalski, lat 49, zam. na ul. Pomnikowej 30 (pogrzeb2.05.2016)

+ Zofia Ciupka, lat 86, zam. na ul. Lwowskiej (poprzednio Słowackiego)

+ Henryk Śliwiński, lat 75, zam. na ul. Skłodowskiej 61

+ Marian Gerasimowicz, lat 69,

+ Alfred Piechaczek, lat 86, zam. na ul. Skłodowskiej 26

+ Janina Surma, lat 71, zam. na ul. Katowickiej 1 (pogrzeb 15.04.2016 o 10.oo)

+ Zenon Pełka, lat 80, zam. na ul.Słowackiego 40 (pogrzeb 9.04.2016 o 14.oo)

+ Adela Morawiec, lat 76, zam. na ul. Ocickiej 3 (ostatnio DPS) (pogrzeb 1.04.2016 o 13.oo)

+ Marian Ryszkowski, lat 71, zam. na ul. Dworskiej 50 (pogrzeb 31.03.2016 o 12.oo)

+ Waltraud Chluba, lat 83, zam. na ul. Kochanowskiego 5 (pogrzeb 29.03.2016 o 13.oo)

+ Antoni Skirtun, lat 86, zam. na ul. Kosmonautów 15 (pogrzeb 29.03.2016 o 11.oo)

+ Halina Mościcka, lat 75, zam.na ul. Katowickiej 23 (pogrzeb 21.03.2016 o 14.oo w par. św.Tomasza w Kietzru)

+ Elżbieta Michalecka, lat 72, zam. na ul. Opawskiej 83 (pogrzeb 19.03.2016 o 11.oo)

+ Zbigniew Surma, lat 63, zam. na ul. Katowickiej 1 (pogrzeb 17.03.2016 o 12.oo)

+ Maria Woźniak, lat 61, zam. na ul. Polnej 6a (pogrzeb 16.03.2016 o 10.oo)

+ Maria Wilsz, lat 101, zam. na ul. Polnej 8 (pogrzeb w Ziębicach)

+ Urszyla Królak, lat 55, zam. na ul. Waryńskiego 18a (pogrzeb 3.03.2016 o 13.oo)

+ Maria Januszewska, lat 94, zam. na ul. Wyszyńskiego 28 (pogrzeb 2.03.2016 o 11.oo)

+ Dorota Lewosińska, lat 23, zam. na ul. Chełmońskiego 24 (pogrzeb 27.02.2016 o 13.30)

+ Maria Skaźnik, lat 76, zam. na ul. Wczasowej 8e (pogrzeb 25.02.2016 o 14.oo)

+ Marian Kosiński, lat 76, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb 27.02.2016 o 12.oo)

+ Tadeusz Myśliński, lat 58, zam. na ul. Szczęśliwej 31 (pogrzeb 15.02.2016 o 15.oo)

+ Zofia Rejman, lat 70, zam. na ul. Polnej 6 (pogrzeb 15.02.2016 o 14.oo)

+ Bogusław Zaworski, lat 62, zam. na ul. Ocickiej 6a (pogrzeb 10.02.2016 o 14.oo)

+ Jan Bulenda, lat 75, zam. na ul. Warszawskiej 38

+ Krystyna Boska, lat 77, zam. na ul. Waryńskiego 1d

+ Maria Koszewska, lat 78, zam. na ul. Łąkowej 3c (pogrzeb 30.01.2016 o 14.oo)

+ Henryk Miler, lat 48, zam. na ul. Katowickiej 7 (pogrzeb 23.01.2016 o 12.oo)

+ Adam Królak, lat 58, zam. na ul. Waryńskiego 18a (pogrzeb 23.01.2016 o 15.oo)

+ Jan Skroban, lat 68, zam. na ul. Pomnikowej 18 (pogrzeb 23.01.2016 o 14.oo)

+ Anna Krkoszka, lat 74, zam. na ul. Londzina (pogrzeb 22.01.2016 o 12.oo)

+ Jerzy Honysz, lat 69, zam. na ul. Pomnikowej 6

+ Aniela Waser, lat 94, zam. w DPS poprzednio Eichendorffa 22 (pogrzen czw. 14.01.2016 o 11.oo)

+ Eleonora Palowska, lat 86, zam. na ul. Łąkowej 2 (pogrzeb śr. 13.01.2016 o 13.oo)

+ Janusz Luleczka. lat 47, zam. na ul. Miechowskiej

+ Maria Ochojski, lat 58, zam. na ul. Pomnikowej

+ Aniela Michalik, lat 61, zam. na ul. Waryńskiego

 

 

2010

 

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności

w roku 2010:
 

Józef Wiktorowicz, lat 64, zam. na ul. Opawskiej 83 (pogrzeb 31.12.2010 o 10.oo)

  • Jerzy Waliczek, lat 71, zam. na ul. Katowickiej 13 (pogrzeb 30.12.2010 o 13.3o)
  • Zbigniew Skiba, lat 71, zam. na ul. Waryńskiego 1b (pogrzeb 30.12.2010 o 12.oo)
  • Elżbieta Laska, lat 90, zam. na ul. Waryńskiego 18a (pogrzeb 28.12.2010 o 12.3o)
  • Maciej Jarecki, lat 58, zam. na ul. Pomnikowej 14 (pogrzeb 28.12.2010 o 11.oo)
  • Gertruda Jaszek, lat 76, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb w Cyprzanowie, 26.11.2010 o 11.oo)
  • Zofia Klucznik, lat 66, zam. w Kietrzu (pogrzeb 25.11.2010 o 12.oo)
  • Leon Wąs, lat 82, zam. na ul. Łąkowej 4 (pogrzeb 23.11.2010 o 15.oo)
  • Witold Dereń, lat 64, zam. na ul. Hulczyńskiej
  • Norbert Zgrzędek, lat 76, zam. na ul. Katowickiej 17a, (pogrzeb 12.11.2010 o 11.oo)
  • Janina Piwowar, lat 82, zam. na ul. Słowackiego 65 (pogrzeb 5.11.2010)
  • Katarzyna Klimanek, lat 33, zam. na ul. Opawskiej 85 (pogrzeb 22.10.2010 o 11.oo w par. św. Mikołaja)
  • Zygfryd Krawczyk, lat 69, zam. na ul. Prusa 10 (pogrzeb 20.10.2010 o 11.oo)
  • Zdzisław Jakosz, lat 56, zam. na ul. Pomnikowej 36 (pogrzeb 2.10.2010 o 11.oo)
  • Roman Chęć, lat 55, zam. na ul. Słowackiego 54 (pogrzeb 29.09.2010 o 11.oo)
  • Irena Stadnik, lat 82, zam. na ul. Słonecznej 5 (pogrzeb 25.09.2010 o 13.oo)
  • Stanisława Zapotoczna, lat 79, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb 25.09.2010 w Kobierzycach)
  • Janina Łodziato, lat 80, zam. na ul. Pomnikowej 26
  • Henryk Cichoń, lat 60, zam. na ul. Słowackiego 40 (pogrzeb 14.09.2010 o 13.oo na Ostrogu)
  • Otylia Solich, lat 86, zam. na ul. Księżycowej 2 (pogrzeb 14.09.2010 o 11.oo)
  • Anna Drabik, lat 88, zam. na ul. Opawskiej 72b (pogrzeb 11.09.10 o 11.oo w par. św. Mikołaja)
  • Leszek Chaber, lat 46, zam. na ul. Ogrodowej 54 (pogrzeb 10.09.10 o 13.oo)
  • Werner Przybilla, lat 73, zam. na ul. Szczęśliwej 9; (pogrzeb 6.09.2010 o 13.oo)
  • Aleksandra Rudek, lat 45, zam. na ul. Opawskiej 106 (pogrzeb 4.09.2010 w Kietrzu)
  • Maria Benesz, lat 81, zam. na ul. Chełmońskiego 31 (pogrzeb 4.09.2010 w parafii Wierzbie)
  • Józef Zygar, lat 52. zam. na ul. Kossaka 35 (pogrzeb 21.08.2010 o 14.30)
  • Józef Grabań, lat 63, zam. na ul. Kossaka 53 (pogrzeb 19.08.2010  o 14.30)
  • Antoni Krawczyk, lat 79, zam. na ul. Katowickiej 5a
  • Jerzy Górecki, lat 74, zam. na ul. Opawskiej 83
  • Hanryk Delong, lat 73, zam. na ul. Katowickiej 15
  • Zdzisław Radłowski, lat 80, zam. na ul. Lunonautów 4
  • Antonie Korus, lat 92, zam w Niemczech
  • Wilhelm Skupnik, lat 70, zam. na ul. Katowickiej 5a (pogrzeb 2.08.2010 o 12.oo w par. Ocice)
  • Leszek Dunajko, lat 61, zam. na ul. Polnej 8 (pogrzeb 31.07.2010 o 12.oo)
  • Marek Orszulka, lat 55, zam. na ul. Kossaka 51 (pogrzeb 24.07.2010 o 10.oo)
  • Marian Rolnik, lat 53, zam. na ul. Kossaka 53 (pogrzeb 20.07.2010 o 10.oo)
  • Joanna Matuszek, lat 55, zam. na ul. Chełmońskiego 30
  • Eugeniusz Kwiatek, lat 84, zam. na ul. Warszawskiej 38
  • Adelajda Szulcek, lat 94, ul. Żwirki i Wigury 3
  • Helena Sommer, lat 88, zam. na ul. Katowickiej 15
  • Janina Hermanowska, lat 73, zam. na ul. Dworskiej 62
  • Jerzy Bielecki, lat 62, zam. na ul. Łąkowej 3d
  • Marianna Martynus, lat 74, zam. na ul. Łąkowej 3d
  • Ernestyna Stachowiak, lat 77, zam. na ul. Żwirki i Wigury 2
  • Maria Naciuk, lat 63, zam. na ul. Chełmońskiego 20 (pogrzeb 14.06.2010 o 15.oo)
  • Teofil Mokrosz, lat 78, zam. na ul. Polnej 23 (pogrzeb 11.06.2010 o 14.oo)
  • Piotr Pundyk, lat 54, zam. na ul. Chełmońskiego 34 (pogrzeb 8.06.2010, godz. 12.oo)
  • Lidia Czeska, lat 65, zam. na ul. Słowackiego 104 (pogrzeb 5.06.2010, godz. 15.oo)
  • Bronisława Kosińska, lat 71, zam. na ul. Skłodowskiej 73 (pogrzeb 29.05.2010 Msza w kościele NSPJ, pogrzeb w Debrzycach)
  • Eugeniusz Urbas, lat 46, zam. na ul. Księżycowej 4 (pogrzeb 22.05.2010 o 14.30)
  • Marian Fajger, lat 55, zam. na ul. Pomnikowej 14 (pogrzeb w środę, 12.05.2010 o 12.00)
  • Stefan Łubkowicz, lat 67, zam. na ul. Polnej 6
  • Elżbieta Fornal, lat 60, zam. na ul. Katowickiej 5a (pogrzeb 7.05.2010 o 12.oo)
  • Piotr Wilcz, lat 59, zam. na ul. Chełmońskiego 19 (pogrzeb 6.05.2010 o 12.oo)
  • Zbigniew Jaszczyk, lat 60, zam. na ul. Społecznej 13 (pogrzeb 1.05.2010 o 14.oo)
  • Franciszek Rzodeczko, lat 84, zam. na ul. Opawskiej 78 (pogrzeb 1.05.2010 na Ostrogu)
  • Jan Sowa, lat 80, zam. na ul. Chełmońskiego 34 (pogrzeb na Ostrogu 28.04.2010)
  • Jerzy Chróst, lat 70, zam. na ul. Waryńskiego 3c (pogrzeb 26.04.2010)
  • Walenty Kretek, lat 70, zam. na ul. Kossaka 61 (pogrzeb w Tworkowie)
  • Berta Tanżyna, lat 90, zam. na ul. Słonecznej 52 (pogrzeb 17.04.2010 o godz. 11.oo)
  • Berta Borusiak, lat 83, zam. na ul. Wyszyńskiego 22 (pogrzeb 16.04.2010 o godz. 14.oo)
  • Maria Kośmidek, lat 85, zam. na ul. Gwiaździstej 23 (pogrzeb 14.04.2010 o godz. 13.oo)
  • Jerzy Pajkiert, lat 62, zam. na ul. Waryńskiego 5c (pogrzeb 10.04.2010 o 12.oo)
  • Filomena Lazarowicz, lat 66, zam. na ul. Katowickiej 5 (pogrzeb 8.04.2020 o 11.oo)
  • Henryk Olszak, lat 52, zam. na ul. Kościuszki 2a
  • Jan Zbozień, lat 74, zam. na ul. Warynskiego 7c
  • Zbigniew Kaczmarek, lat 83, zam. na ul. Słonecznej 3
  • Jadwiga Skoczylas, lat 83, zam. na ul. Chełmońskiego 29
  • Tadeusz Szambel, lat 53, zam. na ul. Wczasowej 5 (pogrzeb 10.03.2010)
  • Ireneusz Sołtys, lat 38, zam. na ul. Łąkowej 4c (pogrzeb 5.03.2010 o 13.oo)
  • Jan Jałocha, lat 55, zam. na ul. Waryńskiego 18 (pogrzeb 4.03.2010 o 11.oo)
  • Stefania Drab, lat 90, zam. na ul. Pomnikowej 26 (pogrzeb 3.03.2010 o 9.oo w Kędzierzynie)
  • Roman Jaroszewicz, lat 72, zam. na ul. Polnej 36 (pogrzeb 4.03.2010 o 13.oo)
  • Gizela Raczek, lat 56, zam. na ul. Eichendorffa 20 (pogrzeb 3.03.2010 o 12.oo)
  • Aniela Marcol, lat 56, zam. na ul. Szczęśliwej 43 (pogrzeb 27.02.2010 o godz. 10.oo)
  • Henryk Maruszak, lat 58, zam. na ul. Polnej 6a (pogrzeb 26.02.2010 o godz. 13.oo)
  • Janina Pietrzykowska, lat 65, zam. na ul. Chełmońskiego 19 (pogrzeb 26.02.2010 o 14.oo)
  • Efrem Zebut, lat 81, zam. na ul. Pomnikowej 22 (pogrzeb 20.02.2010 o 11.oo)
  • Piotr Piłka, lat 88, zam. na ul. Waryńskiego 1d (pogrzeb 20.02.2010 o 13.oo)
  • Maria Salzborn, lat 90, zam. na ul. Kochanowskiego 5 (pogrzeb 18.02.2010 o 13.oo)
  • Władysława Stelmaszek, lat 68, zam. w Piekarach Śląskich (pogrzeb 18.02.2010 o 10.oo)
  • Danuta Pelczar, lat 65, zam. na ul. Polnej 8 (pogrzeb 20.02.2010 o 12.oo)
  • Józefa Sałamaj, lat 94, zam. w DPS (pogrzeb 16.02.2010 o 11.oo)
  • Małgorzata Frank, lat 78, zam. na ul. Waryńskiego 18b (pogrzeb 15.02.2010 o 12.oo)
  • Kazimierz Woniakowski, lat 64, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb 11.02. o 12.oo)
  • Gartruda Tajsler, lat 68, zam. na ul. Waryńskiego 1a (pogrzeb 2.02. o 12.oo)
  • Ignacy Ziajka, lat 89, zam. na ul. Matejki 3a (pogrzeb na Ostrogu)
  • Tadeusz Fabin, lat 76, zam. na ul. Królewskiej
  • Mieczysław Rozmarynowski, lat 73, zam. na ul. Słowackiego 67 (pogrzeb 29.01.2010 o 11.oo)
  • Alojzy Dzierzinga, lat 74, zam. na ul. Waryńskiego 23 (pogrzeb 21.01.2010 o 11.oo)
  • Gabriela Borowiec, lat 80, zam. na ul. Warszawskiej 36 (pogrzeb 20.01.2010 o 12.oo)
  • Edward Wieczorek, lat 84, zam. na ul. Pomnikowej 18
  • Antoni Serafin, lat 52, zam. na ul. Słowackiego 34
  • Zygfryd Polaczek, lat 50, zam. na ul. Katowickiej 21
  • Jan Gudynowski, lat 66, zam. na ul. Eichendorffa 13
  • Mieczysław Bołundź, lat 51, zam. na ul. Skłodowskiej 21
  • Maria Malcher, lat 66, zam. na ul. Warszawskiej 35
  • Bronisława Piątek, lat 81, zam. na ul. Słowackiego 56
  • Henryk Krakowiak, lat 73, zam. na ul. Wiejskiej
 

2011

 

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
W roku 2011:

 

  • Maria Paskuda, lat 82, zam. na ul. Pomnikowej 29
  • Stanisław Paszkowski, lat 88, zam. na ul. Chełmońskiego 31 (pogrzeb 24.12.2011)
  • Ludwika Wirska, lat 88, zam. poprzednio na ul. Pomnikowej (pogrzeb 10.12.2011 o 11.oo)
  • Stefania Buczko, lat 92, zam. na ul. Żwirki i Wigury 10 (pogrzeb 9.12.2011 o 11.oo)
  • Helena Szkopek, lat 72, zam w Gliwicach, poprzednio na ul. Polnej (pogrzeb 6.12.2011 o 10.oo)
  • Jan Ujec, lat 60, zam. na ul. Pomnikowej 10 (pogrzeb 1 grudnia o 11.oo)
  • Genowefa Morańska, zd. Gajewska, lat 80, zam. na ul. Kochanowskiego 5
  • Genowefa Plucińska, zam. na ul. Słowackiego 83 (pogrzeb w Poznaniu)
  • Gertruda Procek, lat 68, zam. na ul. Kochanowskiego 5 (pogrzeb 25.11.2011 o 10.oo)
  • Alfred Szamarek, zam. na ul. Słonecznej 39, (pogrzeb w Borucinie)
  • Helena Wawrzyniak, zam. na ul. Słowackiego 32 (pogrzeb w Gliwicach Łabędy, pogrzeb 24.11.2011 o 14.3o)
  • Anna Rożnawska, lat 85, zam. na ul. Katowicka 27, (pogrzeb 23.11.2011 o 12.oo)
  • Karol Ćwikliński, lat 71, zam. na ul. Chełmońskiego 25 (pogrzeb 21.11.2011 o 10.oo)
  • Stanisław Nowak, lat 65, zam. ostatnio w Tłustotrębach (poprzednio na Polnej)
  • Antoni Durkalec, lat 80, zam. na ul. Kossaka 51 (pogrzeb w sobotę, 12.11.2011 o 11.oo)
  • Edeltrauda Donat, lat 73, zam. na ul. Katowickiej 1 (pogrzeb w środę, 9.11.2011 o 13.oo)
  • Władysława Węgrzynowska, lat 72, zam na ul. Ocickiej 3a (pogrzeb 5.11.2011 o 13.oo)
  • Genowefa Laska, lat 84, zam. w Tłustomostach
  • Józef Grabiec, lat 80, zam. na ul. Słowackiego 67 (pogrzeb 29.10.2011 o 12.oo)
  • Jadwiga Mika, lat 88, zam. na ul. Skłodowskiej 26 (pogrzeb 13.10.2011 o 11.oo)
  • Mirosława Kowalczyk, lat 54, zam. na ul. Słowackiego 36 (Msza pogrzebowa7.10.2011 o 15.oo)
  • Zofia Prędkiewicz, lat 72, zam. na ul. Katowickiej 23a (pogrzeb 1.10.2011 o 13.oo)
  • Aleksander Kurkulonis, lat 59, zam. na ul. Opawskiej 85
  • Joachim Boszczon, lat 56, zam. na ul. Pomnikowej 6
  • Helga Otlik, lat 67, zam. na ul. Eichendorffa 22
  • Antoni Omachel, lat 59, zam. na ul. Słowackiego 67
  • Stanisława Czerwińska, lat 77, zam. na ul. Chełmońskiego 20
  • Janusz Honczar, lat 56, zam. w Niemczech
  • Czesława Jaroszewicz, lat 70, zam. na ul. Polnej 36
  • Robert Jędrecki, lat 81, zam. na ul. Kosmonautów 15
  • Bogusław Nowak,lat 53, zam. na ul. Katowickiej 19
  • Barbara Machalska, lat 87, zam. na ul. Polnej 6
  • Jarosław Czeski, lat 41, zam. na ul. Słowackiego 104
  • Joachim Duda, lat 60, zam. na ul. Pomnikowej 22
  • Manfred Lepka, lat 78, zam. na ul. Skłodowskiej 34a
  • Jan Kubów, lat 71, zam. na ul. Warszawskiej 38
  • Józefa Martynus, lat 83, zam. na ul. Skłodowskiej 22
  • Eugenia Bożentka, lat 67, zam. na ul. Słowackiego 42
  • Elżbieta Ulańska, lat 50, zam. na ul. Parkowej 8
  • Jerzy Neuwerth, lat 72, zam. na ul. Rybnickiej 22
  • Rita Krziżok zd. Jakubiec, lat 67, zam. na ul. Łąkowej 4b
  • Józef Oslislo, lat 81, zam. na ul. Ocickiej 27
  • Paulina Razmus, lat 90, zam. na ul. Waryńskiego 5a
  • Maria Kwaszinska, lat 77, zam. na ul. Słonecznej 1
  • Albert Gawełek, lat 86, zam. na ul. Słonecznej 41
  • Henryk Leśniak, lat 81, zam. na ul. Opawskiej 68
  • Rita Beracz, lat 80, zam. na ul. Łąkowej 2a
  • O. Walenty, Franciszkanin, pogrzeb na Płoni we wtorek o 1100.
  • Adela Dańków, lat 79, zam. na ul. Kossaka 51
  • Stanisław Kudzia, lat 74, zam. na ul. Opawskiej 80
  • Zygmunt Makselon, lat 79, zam. na ul. Łąkowej 4c
  • Zbigniew Grochowski, lat 69, zam. na ul. Katowickiej
  • Helena Panienkowska, lat 87, zam. na ul. Waryńskiego
  • Adela Dańków, lat 79, zam. na ul. Kossaka
  • Jadwiga Kańtoch, lat 88, zam. na ul. Katowickiej
  • Joachim Klima, lat 72, zam. na ul. Ocickiej
  • Jacek Chudyga, lat 34, zam. na ul. Polnej
  • Teresa Janik, lat 59, zam. na ul. Skłodowskiej 23 (pogrzeb 20.05.2011 o 12.oo)
  • Rozalia Krzyżek, lat 46, zam. na ul. Pomnikowej 18 (pogrzeb 17.05.2011 o 14.oo)
  • Elżbieta Czyszczon, lat 68, zam. na ul. Waraszawskiej 34 (pogrzeb 14.05.2011 o godz. 13.oo)
  • Zbigniew Pochopień, lat 56, zam. na ul. Chełmońskiego 18 (pogrzeb 12.05.2011 o godz. 11.oo)
  • Wanda Witkowska, lat 88, zam. na ul. Opawskiej 60 (pogrzeb 9.05.2011 o 11.oo)
  • Zbigniew Kogut, lat 62, zam. na ul. Chełmońskiego 15
  • Leszek Wyka, lat 54, Turze (pogrzeb 28.04.2011 o godz. 11.oo)
  • Halina Brożek, lat 79, zam. na ul. Opawskiej 82 (pogrzeb 21.04.2011 o 14.oo)
  • Elżbieta Fromm, lat 88, zam. na ul. Pomnikowej 44 (pogrzeb 29.03.2011)
  • Jerzy Rajski, lat 59, zam. w Niemczech (pogrzeb 24.03.2011 o 11.oo)
  • Tadeusz Ciołek, lat 87, zam. na ul. Gwiaździstej 7 (pogrzeb 24.03.2011 o 15.oo)
  • Agnieszka Szumilas, lat 87, zam. w Niemczech (pogrzeb 14.03.2011 o 11.oo)
  • Józef Jagła, lat 89, zam. na ul. Willowej 26
  • Jerzy Skiba, lat 59, zam. na ul. Słowackiego 54 (pogrzeb 8.03.2011 o 11.oo)
  • Adam Batora, lat 70, zam. na ul. Łąkowej 3d (pogrzeb 7.03.2011 o 14.oo)
  • Gertruda Adamiec, lat 87, zam. na ul. Polnej 17a (pogrzeb 26.02.2011 o 12.oo)
  • Ryszard Cesarz, lat 77, zam. na ul. Żwirki i Wigury 18, (pogrzeb 19.02.2011 o 13.oo)
  • Cecylia Wąsińska, lat 75, zam. na ul. Katowickiej 25 (pogrzeb 17.02.2011 o 13.oo)
  • Stanisław Piwowarczyk. lat 72, zam. na ul. Łąkowej 3d
  • Józef Rudnicki, lat 84, zam. na ul. Eichendorffa 22 (pogrzeb 31.01.2011 o 11.oo)
  • Stanisława Białoskórska,. lat 93, zam. na ul. Słonecznej 16 (pogrzeb 29.01.2011 o godz. 11.oo)
  • Teofil Olszowy, lat 77, zam. na ul. Skłodowskiej 53 (pogrzeb 29.01.2011 o 12.oo)
  • Marek Hipnarowicz, lat 33, zam. na ul. Pomnikowej 26 (pogrzeb 27.01.2011 o 10.oo w Kietrzu)
  • Karol Pajkert, lat 77, zam. na ul. Słowackiego 69 (pogrzeb 27.01.2011 o godz. 13.oo)
  • Henryk Piekarski, lat 65, zam. na ul. Waryńskiego 20b (pogrzeb 22.01.2011 o godz. 14.oo)
  • Jan Martynus, lat 64, zam. na ul. Katowickiej 19 (pogrzeb 22.01.2011 o 10.30)
  • Józef Paprotny, lat 72, zam. na ul. Waryńskiego 7d
  • Stanisława Storka, lat 85, zam. na ul. Pomnikowej 22 (pogrzeb 21.01.2011 o godz. 11.oo)
  • Maria Cempel, lat 58, zam. na ul. Katowickiej 1 (pogrzeb 15 stycznia 2011 o 9.oo)
  • Maria Goniewicz, lat 91, zam. na ul. Chełmońskiego 15 (pogrzeb 15 stycznia 2011 w Jędrzejowie)
  • Antoni Jureczka, lat 63, zam. na ul. Łąkowej 3a (pogrzeb 8 stycznia 2011 o 11.oo)
  • Urszula Słanina, lat 69, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb 7.01.2011 o godz. 11.oo)
  • Klaus Wajght, lat 68, zam. na ul. Kossaka 65

 


2012

 

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
w roku 2012:

 

  • Bronisława Ciuruś, lat 87, zam. na ul. Pomnikowej 24 (pogrzeb 29.12.2012 o 10.oo)
  • Maria Szulc, lat 75, zam. na ul. Katowickiej 7
  • Marian Sopel, lat 38, zam. na ul. Pomnikowej 8 (pogrzeb w poniedziałek, 24 XII o 1000)
  • Halina Łomnicka, lat 68, zam. na ul. Chełmońskiego 22 (pogrzeb w czwartek 27 XII o 1200)
  • Janina Wiczko, lat 67, zam. na ul. Opawskiej 104 (pogrzeb 21.12.2012 o 14.oo)
  • Teresa Kopczyk, lat 78, zam. na ul. Miechowskiej 13 (21.12.2012 o 13.00 w par. św. Mikołaja)
  • Anna Plewik, lat 71, zam. na ul. Kossaka 35 (pogrzeb 20,12,2012 o 13.oo w par. św. Mikołaja)
  • Waleria Lepiarczyk, lat 97, zam. na ul. Waryńskiego 20c (pogrzeb 21.12.2012 o 13.oo)
  • Stanisław Jadczuk, lat 66, zam. na ul. Chełmońskiego 22 (pogrzeb 13.12.2012 o 13.3o)
  • Krystyna Koch, lat 79, zam. na ul. Slowackiego 106 (pogrzeb 8.12.12 w Studziennej)
  • Genowefa Jarosławska, lat 86, zam. na ul. Ocickiej 12 (pogrzeb 3.12.2012 o 12.oo)
  • Piotr Sitko, lat 53, zam. na ul. Opawskiej 68a (pogrzeb 29.11.2012 o 10.oo)
  • Piotr Barsutzki, lat 65, zam. w Niemczech, (pogrzeb 23.11.2012 o 13.oo)
  • Stanisław Januszewski, lat 88, zam. na ul. Pomnikowej 9 (pogrzeb 24.11.2012 o 12.oo)
  • Jerzy Smiały, lat 66, zam. na ul. Opawskiej 64, (pogrzeb 10.11.2012 o 11.45)
  • Piotr Dołęga, lat 75, zam. na ul. Słowackiego 38 (pogrzeb 10.11.2012 o 12.oo)
  • Grzegorz Socha, lat 35, zam. na ul. Eichendorffa 35, (pogrzeb 3.11.2012 o 13,ii)
  • Jadwiga Serzysko, lat 77, zam. na ul. Waryńskiego 20b (pogrzeb 27.10.2012 o 9.oo w par. Ocice)
  • Henryk Wójcik, lat 64, zam. na ul. Słowackiego 52 (pogrzeb 27.10.2012 o 11.oo)
  • Beata Pierchała, lat 46, zam. na ul. Pomnikowej 20 (pogrzeb 20.10.2012 o 10.30)
  • Kazimiera Bobko, lat 82, zam. na ul. Willowej 7 (pogrzeb w Krakowie)
  • Ryszard Czerwoniak, lat 54, zam. na ul. Pomnikowej 16a
  • Marian Janczy, lat 77, zam. na ul. Szczęśliwej 39
  • Władysława Gruszka, lat 100, zam. na ul. Polnej 6a
  • Maria Czekała, lat 98, zam. na ul. Miechowsskiej 11
  • Wiktor Okulowski, lat 60, zam. na ul. Słonecznej 33
  • Stanisław Zięba, lat 60, zam. na ul. Waryńskiego 18a
  • Łucja Zimny, lat 59, zam. na ul. Miechowskiej 15
  • Erwin Procek, lat 71, zam. na ul. Pomnikowej 10 (pogrzeb 13.10.2012 o 11.oo)
  • Eugeniusz Franiczek, lat 49, zam. na ul. Opawskiej 88 (pogrzeb 25.09.2012 o 10.3o)
  • Jan Kućma, lat 54, zam. na ul. Słowackiego 56 (pogrzeb 22.09.2012 o 13.30)
  • Damian Szymczak, lat 32, zam. na ul. Łąkowej 4c (pogrzeb 25.08.2012 o 11.oo)
  • Sabina Gałeczka, lat 85, zam. na ul. Słonecznej 1
  • Maria Bęska, lat 93, zam. na ul. Waryńskiego 19
  • Piotr Szydło, lat 67, zam. na ul. Opawskiej 85
  • Wanda Cywińska, lat 73, zam. na ul. Ocickiej 3a
  • Stanisław Mikołajczyk, lat 75, zam. na ul. Pomnikowej 17
  • Marian Konieczny, lat 60, zam. na ul. Chełmońskiego 26
  • Alicja Kuźma, lat 66, zam. na ul. Skłodowskiej 11
  • Jerzy Wieczorek, lat 67, zam. na ul. Kochanowskiego 10
  • Herbert Gawlina, lat 72, zam. na ul. Wczasowej 10 (pogrzeb 25.07.2012 o 11.oo)
  • Urszula Frost, lat 73, zam. na ul. Opawskiej 62 (pogrzeb w par. na Ostrogu 23.07.2012 o 10.oo)
  • Helena Lipska, lat 72, zam. na ul. Różanej, (pogrzeb 17.07.2012 o 11.oo)
  • Krzysztof Finster, lat 60, zam. na ul. Skłodowskiej 34 (pogrzeb 11,07,2012 o 12.oo)
  • Jan Kasowski, lat 80, zam. na ul. Słowackiego 50 (pogrzeb 9.07.2012 o 12.oo)
  • Jadwiga Daniel, lat 86 - Msza z obrzędami ostatniego pożegnania 28.06.2012 o 16.oo, pogrzeb w Przechodzie 29.06.2012 o 14.oo
  • Jan Posmyk, lat 77, zam. na ul. Słowackiego 77 (pogrzeb 25.06.2012 o 11.oo)
  • Zbigniew Kikinder, zam. na ul. Słowackiego 75
  • Władysław Wojszwiłło, lat 59, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb 15.06.2012 o 12.oo)
  • Helena Cebula, lat 82, zam. na ul. Wyszyńskiego 24 (pogrzeb 15.06.2012 o 11.oo)
  • Ginter Dudek, lat 74, zam. na ul. Skłodowskiej 15 (pogrzeb 13.06.2012 o 11.oo)
  • Władysław Ligęza, lat 64, zam. na ul. Pomnikowej 58 (pogrzeb 30.05.2012 o 12.oo)
  • Regina Jóźwiak, lat 65, zam. na ul. Katowickiej 9 (pogrzeb 30.05.2012 o 11.oo)
  • Janusz Lachowicz, lat 69, zam. na ul. Słowackiego 54 (pogrzeb 28.05.2012 o 10.oo)
  • Marianna Musiał, lat 74, zam. na ul. Eichendorffa 20/6 (pogrzeb 26.05.2012 o 14.30)
  • Krystyna Rusinek, zam. na ul. Opawskiej 83a (pogrzeb w Głubczyzach)
  • Łucja Bober, lat 84, zam. na ul. Waryńskiego 5b (pogrzeb 26.05.2012 o 13.3o)
  • Ernest Beracz, lat 72, zam. na ul. Łąkowej 3d
  • Józef Cywiński, lat 78, zam. na ul. Ocickiej 3a (pogrzeb 21.05.2012 o 11.oo)
  • Henryk Galiński, lat 78, zam. na ul. Słowackiego 50 (pogrzeb 10.05.2012 o 11.oo)
  • Irena Sosnowska, lat 53, zam. na ul. Katowickiej 19 (pogrzeb 7.05.2012 o 12.oo w par. św. Mikołaja)
  • Cecylia Małanka, lat 62, zam. na ul. Łąkowej 4c (pogrzeb 5.05.2012 o 13.oo)
  • Henryk Machalski, lat 86, zam. na ul. Polnej 6 (pogrzeb 27.04.2012 o 13.oo)
  • Urszula Chromik, lat 70, zam. na ul. Miechowskiej 11 (pogrzeb 25.04.2012 o 13.oo)
  • Ludwik Kędzierski, lat 85, zam. na ul. Kossaka 53
  • Ludwik Turkiewicz, lat 85, zam. na ul. Kossaka 53
  • Henryka Turkiewicz, lat 47, zam. na ul. Katowickiej 27 (pogrzeb 14.04.2012 o 12.oo)
  • Erna Wawrzyk, lat 83, zam. na ul. Łąkowej 3a (pogrzeb 13.04.2012 o 12.oo)
  • Ewa Bedryj, lat 90, zam. na ul. Opawskiej 111 (pogrzeb 3.04.2012 o 11.oo)
  • Sigmund Palarz, lat 72, zam. na ul. Katowickiej 23 (pogrzeb 31.03.2012 o 12.oo)
  • Józef Karapuda, lat 66, zam. na ul. Warszawskiej 36 (pogrzeb 24.03.2012 o 11.oo)
  • Zygmunt Piaszczyk, zam. w Niemczech poprzednio na Słonecznej 50
  • Józefa Chmielecka, lat 71, zam. na ul. Słowackiego 42 (pogrzeb 17.03.2012 o 12.oo)
  • Edward Barabasz, lat 68, zam. na ul. Kossaka 43 (pogrzeb 15.03.2012 o 12.oo)
  • Adam Frączek, lat 58, zam. na ul. Łąkowej 3a (pogrzeb 8.03.2012 o 15.3o w Łubowicach)
  • Jadwiga Kułażyńska, lat 88, zam. na ul. Wczasowej 6 (pogrzeb 7.03.2012 o 14.oo)
  • Wanda Mync, lat 74, zam. na ul. Pomnikowej 16a (pogrzeb 5.03.2012 o 10.oo)
  • Elżbieta Cieślik, lat 73, zam. na ul. Opawskiej 66
  • Otylia Dwornik, lat 77, zam. na ul. Polnej 6b (pogrzeb 28.02.2012 o 13.oo)
  • Janina Kapela, lat 74, zam. na ul. Opawskiej 93
  • Elżbieta Stania, lat 83, zam. na ul. Łąkowej 3d
  • Kazimierz Pisanko, lat 84, zam. na ul. Dworskiej 50
  • Barbara Wojacka, lat 69, zam. na ul. Skłodowskiej 10
  • Janina Wilczyńska, lat 83, zam. na ul. Katowickiej 15
  • Hildegarda Czekała, lat 55, zam. na ul. Skłodowskiej 23
  • Władysław Jaworek, lat 86, zam. na ul. Opawskiej 60
  • Stanisława Rudzka, lat 89, zam. na ul. Wyszyńskiego 26
  • Zygfryd Otlik, lat 70, zam. na ul. Eichendorffa 22
  • Andrzej Bugiel, lat 65, zam. na ul. Słowackiego 40 (pogrzeb, 4.02.2012 o 12.oo wkościele św. Mikołaja)
  • Kazimierz Barcikowski, lat 80, zam. na ul. Opawskiej 68/5 (pogrzeb 30.01.2012 o g. 11.oo)
  • Józef Kosmol, lat 91, zam. ostatnio na ul. Grzonki, poprzednio na Opawskiej
  • Marcin Ulanicki, lat 27, zam. na ul. Armii Krajowej
  • Janina Nakraszewicz, lat 85, zam,. na ul. Skłodowskiej 2 (pogrzeb 19 stycznia 2012 o 11.oo)
  • Józef Kokoszka, lat 64, zam. na ul. Katowickiej 23 (ostatnie pożegnanie 17.01.2012 o 10.oo, Msza pogrzebowa 18.01.2012 o 13.oo)
  • Wilhelm Rzodeczko, lat 77, zam. na ul. Skłodowskiej 14
  • Kazimiera Zaborek, lat 60, zam. na ul. Katowickiej 17
  • Eugeniusz Cymler,  lat 69, zam. na ul. Pomnikowej 22 (pogrzeb 11.01.2012 o 11.oo)
     

  •  

2013

 

Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
W roku 2013:

  • Maria Jadczyk, lat 82, zam. na ul. Katowickiej 9 (pogrzeb 4.01.2014 o 14.oo)
  • Aleksandra Rolka, lat 57, zam. na ul. Katowickiej 6 (pogrzeb 31.12.2013 o 12.oo)
  • Jadwiga Buczek, lat 82, zam. na ul. Willowej 16 (pogrzeb 27.12.2013 o 11.oo)
  • Władysław Chęć, lat 84, zam. na ul. Katowickiej 9
  • Teresa Pohl, lat 85, zam. na ul. Warszawskiej 33, (pogrzeb 23.12.2013 o 11.oo)
  • Piotr Paraczyński, lat 64, zam. na ul. Katowickiej 25 (Msza 21.12.2013 o 11.oo, pogrzeb na Ostrogu)
  • Stefan Morawiec, lat 64, zam. na ul. Opawskiej 64 (pogrzeb 18.12.2013 o 11.oo)
  • Monika Mroźla, lat 89, zam. na ul. Konopnickiej 6
  • Alfreda Galińska, lat 74, zam. na ul. Słowackiego 50 (pogrzeb 29.11.2013 o 12.oo)
  • Maria Zając, lat 60, zam. na ul. Skłodowskiej 22 (pogrzeb 20.11.2013 o 14.oo)
  • Piotr Kwiatkowski, lat 30, zam. na ul. Słowackiego 52 (pogrzeb w par. Matki Bożej)
  • Julia Bezpalków, lat 99, zam. na ul. Katowickiej 27 (pogrzeb w Kietrzu)
  • Danuta Oleksy, lat 47, zam. na ul. Skłodowskiej 13 (pogrzeb 15.11.2013)
  • Jan Miśta, lat 90, zam. na ul. Słowackiego 67 (pogrzeb 12.11.2013 o 12.oo)
  • Zofia Mysiakowska, lat 95, zam. na ul. Pomnikowej 10 (pogrzeb 11.11.2013 o 13.oo)
  • Werner Kozielek, zam. w Leverkusen (poprzednio Katowicka 3)
  • Emilia Korus, lat 69, zam. na ul. Łąkowej (pogrzeb 13.11.2013 o 11.oo)
  • Jan Juraszek, lat 68, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb 2.11.2013 o 13.oo)
  • Alfred Manjura, lat 75, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb 2.11.2013 o 11.oo - w kościele NSPJ)
  • Emilia Garbas, lat 90, zam. na ul. Łąkowej 1
  • Maria Mitko, lat 94, zam. na ul. Wyszyńskiego 16 (pogrzeb 19.10.213 o 12.oo)
  • Hubert Winkler, lat 54, zam. na ul. Słowackiego 79 9pogrzeb 18.10.2013 o 11.oo)
  • Stanisław Fryga, lat 86, zam. w Pilszczu (pogrzeb 16.10.2013 o 11.oo)
  • Kazimiera Oleś, lat 80, zam. na ul. Łąkowej 3b (pogrzeb 17.10.2013 o 11.oo)
  • Paulina Nawrat, lat 69, zam. na ul. Słowackiego 69 (pogrzeb 9.10.2013 o 13.oo w kościele na Ostrogu)
  • Barbara Ploszka, lat 51, zam. naul. Pomnikowej 18, (pogrzeb 9.10.2013 o 10.oo)
  • Helena Danielska, lat 92, zam. na ul. Matejki 4 (pogrzeb 4.10.2013 o 12.oo)
  • Krystyna Socha, lat 79, zam. na ul. Słowackiego 81 (pogrzeb 2.10.2013 o 14.00)
  • Zbigniew Węgrzynowski, lat 80, zam. na ul. Ocickiej 3A (pogrzeb 2.10.2013 o 11.00)
  • Erwin Paduch, lat 74, zam. na ul. Polnej 23 (pogrzeb 21.09.2013 o 11.oo)
  • Jan Potaczek. lat 71, zam. na ul. Szczęśliwej 3 (pogrzeb 20.09.2013 o 13.oo)
  • Zuzanna Piwowar, lat 85, zam. na ul. Słonecznej 8 (pogrzeb 19.09.2013 o 11.oo)
  • Adam Chudziński, lat 75, zam. na ul. Szczęśliwej 39 (pogrzeb 16.09.2013 o 11.oo)
  • Roman Stasiak, lat 78, zam. na ul. Eichendorffa 22 (pogrzeb 14.09.2013 o 10.3o)
  • Amalia Haas, lat 93, zam. na ul. Dworskiej 46 (pogrzeb 11.09.2013 o 12.oo)
  • Zofia Chylewska, lat 71, zam. na ul. Szczęsliwej 39 (pogrzeb11.09.2013 o 14.oo)
  • Stefania Bartoszewska, lat 73, zam. na ul. Katowickiej 11 (pogrzeb 28.08.2013 o 12.oo)
  • Jadwiga Okulowska, lat 62, zam. na ul. Słonecznej 33 (pogrzeb 21.08.2013 o 13.oo)
  • Tadeusz Ciuraszkiewicz, lat 53, zam. na ul. Słowackiego 79 (pogrzeb 21.08.2013 o 10.oo)
  • Marta Lukoszek, lat 92, zam. na ul. Opawskiej 132, (pogrzeb 7.08.2013 o 10.oo)
  • Bronisław Rudyszyn, lat 73, zam. na ul. Pomnikowej 20 (pogrzeb 2.08.2013 o 14.oo)
  • Ryszard Fijałkowski, lat 62, zam. w Kędzierzynie (pogrzeb 2.08.2013 o 12.oo)
  • Gotfryd Andrukiewicz, lat 82, zam. na ul. Łąkowej 3
  • Władysława Zieniewicz,lat 93, zam. na ul. Eichendorffa 20,
  • Ernest Wuttke, lat 76, zam. na ul. Katowickiej 15, pogrzeb w poniedziałek, 29. 07., o godz.1200
  • Ryszard Fijałkowski, lat 62, zam. w Kędzierzynie – Koźlu, pogrzeb w piątek, 02. 08., o godz. 1200
  • Bronisław Pilch, lat 80, zam. na ul. Skłodowskiej – Curie 24
  • Lech Czereszewski, lat 41, zam. na ul. Chełmońskiego 29
  • Zbigniew Oszek, lat 55, zam. na ul. Eichendorffa 14
  • Dorota Lesiuk, lat 51, zam. na ul. Waryńskiego 7d
  • Helena Wojtczak, lat 62, zam. na ul. W. Polskiego, poprzednio na ul. Ocickiej 6a
  • Agata Rohowska, lat 78, zam. na ul. Radosnej 1
  • Salomea Paliga, lat 92, zam. na ul. Szczęśliwej 17
  • Janina Piskorska, lat 85, zam. na ul. Słowackiego 34
  • Liliana Fliszkiewicz, lat 85, zam. na ul. Katowickiej 7
  • Józef Komsta, lat 61, zam. na ul. Słowackiego 50
  • Andrzej Grabowski, lat 45, zam. na ul. Katowickiej 27 (pogrzeb 22.06.2013 o 13.oo)
  • Janina Prędka, lat 85, zam. na ul. Szczęśliwej 19 (pogrzeb 22.06.2013 o 11.oo)
  • Zbigniew Małanka, lat 71, zam. w Turzy (poprzednio Warszawska) (pogrzeb 22.06.2013 o 10.oo)
  • Jolanta Papierz, lat 71, zam. na ul. Wileńskiej (poprzednio na Polnej), (pogrzeb 18.06.2013 o 14.oo)
  • Marian Januszewski, lat 100, zam. w Australii (pogrzeb 15.06.2013 o 12.oo)
  • Kazimierz Ball, lat 60, zam. na ul. Chełmońskiego 21 (pogrzeb 8.06.2013 o 13.oo w par. św. Mikołaja)
  • Stanisława Kopeć, lat 85, zam. w Chałupkach (pogrzeb 7.06.2013 o 14.oo)
  • Teodor Gazda, lat 87, azm. na ul. Polnej 8 (pogrzeb 8.06.2013 o 12.oo)
  • Czesław Ludwikowski, l 57, zam. na ul. Katowickiej 23
  • Daria Kłosek, lat 79, zam. na ul. Łąkowej 2c (pogrzeb 27.05.2013 o 11.oo)
  • Jolanta Pfister, lat 53, zam. na ul. Pomnikowej 12 (pogrzeb 23.05.2013 o 11.oo)
  • Dorota Janków, lat 55, zam. na ul. Katowickiej 13 (pogrzeb 17.05.2013 o 13.oo)
  • Ryszard Baran, lat 76, zam. na ul.Opawskiej 83 (pogrzeb 16.05.2013 o 13.oo)
  • Maria Mizioch, lat 83, zam. na ul. skłodowskiej 19 (pogrzeb 11.05.2013 o 11.oo)
  • Józef Kochański, lat 86, zam. na ul. Waryńskiego 20a (pogrzeb 4.05.2013 o 14.oo)
  • Edward Lachowicz, lat 58, zam. na ul. Chełmońskiego 18 (pogrzeb 4.05.2013 o 10.oo w kościele św. Mikołaja)
  • Herman Kopczyk, lat 80, zam. na ul. Miechowskiej 13 (pogrzeb 2.05.2013 o 9.30 w kościele św. Mikołaja)
  • Zofia Grabuńczyk, lat 81, zam. na ul. Pomnikowej 22 (Msza pogrzebowa w kościele NSPJ 2.05.2013 o 11.00, pogrzeb na cmentarzu "Jeruzalem")
  • Paweł Negacz, lat 73, zam. na ul. Chełmońskiego 25, (pogrzeb 27.04.2013 o 12.oo na Ostrogu)
  • Joachim Restel, lat 58, zam. na ul. Łąkowej 3d (pogrzeb 27.04.2013 o 11.oo)
  • Bronisław Moś, lat 71, zam. na ul. Słowackiego 38 (pogrzeb 27.04.2013 o 10.3o w Pogrzebieniu)
  • Jarosław Lazarowicz, lat 44, zam. na ul. Słowackiego 50 (pogrzeb 23.04.2013 o 11.oo)
  • Antoni Urbas, lat 74, zam. na ul. Waryńskiego 7D (pogrzeb 20.04.2013 o 11.oo)
  • Mieczysław Duda, lat 77, zam. na ul. Pomnikowej 12 (pogrzeb 15.04.2013 o 14.oo)
  • Jan Bigus, lat 76, zam. na ul. Waryńskiego 7B (pogrzeb 17.04.2013 o 14.oo)
  • Helena Orzeł, lat 60, zam. na ul. Ocickiej 12 (pogrzeb 28.03.2013 o 12.oo)
  • Józef Czekajło, lat 58, zam. na ul. Wczasowej 8d (pogrzeb 16.03.2013 o 14.oo)
  • Stanisław Tarnowski, zam. na ul. Dworskiej (pogrzeb 15.03.2013 o 13.oo na Ostrogu)
  • Cecylia Lenczyk, lat 67, zam. na ul. Słowackiego 32 (pogrzeb 15.03.2013 o 12.oo)
  • Regina Zadora, lat 89, zam. w Sopocie, (pogrzeb  19.03.2013 o 13.oo)
  • Feliksa Zygar-Cisowska, lat 79, zam. na ul. Słonecznej 35 (pogrzeb w pon, 11.03.2013 o 12.oo)
  • Alojzy Kojzar, lat 99, zam. na ul. Opawskiej 67 (pogrzeb w sobotę w par. św. Mikołaja)
  • Teresa Mederska, lat 85, zam. na ul. Dworskiej 44 (pogrzeb 6.03.2013 o 11.oo)
  • Kamila Komarnicka, lat 74, zam. na ul. Waryńskiego 24 (pogrzeb 27.02.2013 o 12.oo)
  • Anna Basiuk, lat 99, zam. na ul. Słowackiego 44 (pogrzeb w Markowicach, 19.02.2013 o 9.oo)
  • Apolonia Cituk, lat 77, zam. na ul. Dworskiej 50 (pogrzeb 19.02.2013 o 12.oo)
  • Małgorzata Kowalska, lat 71, zam. w Branicach (pogrzeb 12.02.2013 o 12.oo)
  • Leonarda Tananuszko, lat 78, zam. na ul. Grzonki (13.02.2013 o 11.oo)
  • Łucja Tebel, ;at 87, zam. na ul. Ocickiej 1
  • Jan Parzyszek, lat 81, zam. na ul. Warszawskiej 36
  • Janusz Kaczor, lat 67, zam. na ul. Skłodowskiej 17a (pogrzeb 5.02.2013 o 11.00)
  • Jan Petryszak, lat 64, zam. na ul. Katowickiej 23a (pogrzeb 2.02.2013 o 13.00)
  • Anna Strojna, lat 85, zam. na ul. Pomnikowej 18 (pogrzeb 2.02.2013 o 12.00)
  • Józef Lech, lat 63, zam. na ul. Społecznej 2a, (pogrzeb 1.02.2013 o 13.oo)
  • Danuta Janik, lat 78, zam. na ul. Willowej 9
  • Leszek Komorek, lat 65, zam. na ul. Słowackiego 40 (pogrzeb 22.01.2013 o 12.oo)
  • Maksymilian Heider, lat 70, zam. na ul. Waryńskiego 5c (pogrzeb 15.01.2013 o 12.oo)
  • Henryk Rusiewicz, lat 63, zam. na ul. Słowackiego 63 (pogrzeb 12.01.2013 o godz. 14.oo)
  • Antoni Hibner, lat 76, zam. na ul. Szczęśliwej 7 (pogrzeb 12.01.2013 o 12.oo)
  • Sabina Kumor, lat 92, zam. na ul. Waraszawskiej 34 (pogrzeb 4.01.2013 o 12.oo)
  •