Informacje dla kandydatów do bierzmowania

Przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży

Przygotowanie rozpoczyna się w 6 klasie szkoły podstawowej i trwa 3 lata.

Spotkanie w miesiącu październiku 2021 odbędzie się w ramach Misji Parafialnych, dla wszystkich kandydatów (klasy VI, VII, VIII) w czwartek 21 X 2021 o 19.oo. Na spotkanie zapraszamy także rodziców.

Bierzmowanie dla obecnych uczniów 1 klas szkoły średniej (którego nie było na wiosnę tego roku) zostaje przeniesione na przeszły rok (około 8-9 maja 2022).

Przygotowanie dla dorosłych:  Kolejne rozpocznie się od 6 listopada 2021.

Przygotowanie dla uczniów szkół ponadpodstawowych (tych, którzy nie podjęli przygotowania w szkole podstawowej): planujemy takie przygotowwanie... szczegóły na spotkaniiu 5 listopada 2021 o 19.oo w domu katechetycznym NSPJ

W sprawach związanych z bierzmowaniem można pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista kandydatów:

I rok przygotowań - Klasa VI

BartoszBarasiński
KamilaGłowińska
JuliaHałgas
AlicjaHenryks
MichałJaszczyk
AnnaMagdzińska
ZofiaMazurkiewicz
AnnaMusioł
KarolRudnicki
AngelikaSchmidt
ZuzannaSebzda
LauraSkibińska
PaulinaSkrędzelewska
WeronikaSykulska
DawidWańdoch
AdriannaWieczorek
AgataStrzelec

 

II rok przygotowań - klasa VII

AnielskaAnia
BergerJulia
BorowskaJulia
Bula Ania
BulakNadia
CiuraszkiewiczFilip
CuberDominik
CzajkaKacper
DetynaKrzysztof
DrewniakJulian
Dubrownik Zuzanna 
DurejkoGabriel
FolwarcznyNatalia 
ForyśAleksandra
GawrylukOliwia
HajduczekHanna
Jakubowska Michalina
JanickaZofia
JanoszMichał
JaśkowiakPrzemysław
Kabat Kacper
KachelDawid
KaszubaOliwia
KąśHanna
Kędzierska Justyna
KępczykPaweł
KidońOskar
KlimaMaciej
KlimaMaciej
KołodziejskiJakub
KubańskiStanisław
KwiotekMikołaj
LeśniakAngelika
LiptakMałgorzata 
LuterekAnna
ŁacinaDawid
ŁukaszewiczPaulina
MajerBlanka
MaratDominika
MormulMichał
NieckarzSzymon
NowakJoanna Victoria
OsypiukGracjan
Piszczek Lena 
PiwkoPrzemysław
PlintaZofia
PomiotłoKacper
PoznakowskiGabriel
Rajca Witoria 
RajchelAleksandra
RogowskaLaura
RychłowskaAmelia
RzepielMaja
SmołkaMichał 
SochaMichalina
SolichMaja
StefanowskaPaulina
StrzelecMichał
Syjudsebastian
SypniewskaAmelia
TrojańskaNatalia 
WallachMarcin 
WoitenaMonika
WoitenaMagdalena
WróbelMartyna
ZientekPatryk

III rok przygotowań - klasa VIII

BachKarolina
BlokeszJulia
BlokeszMateusz
BrzenczkaDawid
BrzoskaAnna
BurszykWiktoria
DombekLaura
DominMateusz
GrzesiukDawid
JamickiSzymon
JanikWiktoria
JasitaKarol
JeklemaDawid
KalskiMaciej
KlimasaraMarta 
KoczwaraJakub
KorczokWiktor
KowalskaJagoda
KoziołVivien
KuźnikMichał
OgermanMagdalena
OsierdaAlicja
PilchPaweł
PlintaMichał
PochwałaJakub 
PopardowskaNadia
RajchelOliwier
RutowiczMichał
RychelOlaf 
RzehakPaweł
SmołkaFilip
SochaAlicja
SochaMaksymilian
StrzelczykJacek
SuligaVivien
SzotKinga
SzymańskaIweta
ŚrutwaLaura
ŚwitalskaMaja
TwardowskiMariusz
WalkowiakPiotr
WójcickaMarta 
ZabłockaAnna
ZębikDominik