Informacje dla kandydatów do bierzmowania

Przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży

Przygotowanie rozpoczyna się w 6 klasie szkoły podstawowej i trwa 3 lata.

Przygotowanie dla dorosłych:  Kolejne rozpocznie się od 4 lutego 2023.

Przygotowanie dla uczniów szkół ponadpodstawowych - spotkania trwają...

W sprawach związanych z bierzmowaniem można pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowością jest informacja o spotkaniach, którą możemy przesyłać SMS. Ta informacja dotyczy tylko uczniów z klas szkół podstawowych. Osoby chętne mogą podać swoje imię nazwisko i numer tel. np. na podany wyżej mail lub osobiście. Oczywiście oznacza to, że akceptujecie zasady RODO i udostępniacie nam swój numer telefonu.

Plan spotkań w grudniu

W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania (w kaplicy pod kościołem)

klasy VI we wtorek 6 grudnia po Mszy wieczornej (wszystkie grupy wtorkowe)

                  w środę 7 grudnia po Mszy wieczornej (wszystkie grupy środowe)

klasy VII we wtorek 6 grudnia po Mszy wieczornej w domu katechetycznym

klasy VIII w piątek 9 grudnia po Mszy wieczornej (wszystkie grupy)

 

I rok formacji - Klasa 6

Wtorek gr. I Spotkanie 

 

Filip                     Alker

Maksymilian       Atłachowicz

Mikołaj               Cichon

Nataniel              Durejko

Karol                   Kalinka

Marta                 Komor

Dawid                 Kręcisz

Kacper                Kuc

Bartosz               Magott

Maja                   Małecka

Dominika            Mazur

Oliwia                 Poterek

Kinga                   Roskosz

Franciszek           Sergiel

Maksymilian       Stankiewicz

                           

                           

                           

 

Wtorek gr. II Spotkanie 

 

Milena                 Dziadkowiec

Miłosz                 Dzimbor

Kalina                  Figiel

Zofia                    Frydryszek

Aleksander          Gadżała

Lena                    Grabiniok

Bartosz                Grzelak

Krzysztof             Hetman

Jakub                   Kikina

Bartosz                Kos

Julia                     Marcinkowska

Patrycja               Sawicka

Antonina             Schlusche

Monika               Schmidt

Małgorzata         Szablińska

Julia                     Wachowicz

Aleksander          Wala

Zuzanna              Żołyńska

 

Środa gr. I Spotkanie 

 

Oliwia              Achtelik

Martyna          Bach

Małgorzata     Błajda

Antonina         Kasowska

Stanisław        Kasprzycki

Nicole              Korczak

Anna               Kowalczyk

Julia                 Koźlik

Jakub               Kubiczak

Paulina            Osińska

Joanna            Pasker

Julia                 Pieniążek

Hanna             Pomiotło

Wioletta          Rosina

                        

 

Środa gr. II Spotkanie 

 

Maja                 Biel

Magdalena       Breuer

Szymon             Breuer

Michał              Karwowski

Jakub                Kociołek

Marcin              Król

Bartłomiej        Skrędzelewski

Wojciech          Skrędzelewski

Oliwia               Sobota

Mateusz            Szkolny

Jakub                Szyjka

Łucja                 Szymiczek

Kacper              Tarnowski

Szymon             Tarnowski

Jan                    Wilczyński

Małgorzata       Żyła

Paulina              Żyła

 

Środa gr. III Spotkanie 

 

Dawid                Bulenda

Kacper               Hudzik

Mateusz             Kępiński

Kacper               Koźlik

Milena               Krawczyńska

Julia                   Lazer

Julia                   Lis

Milena               Polaczek

Jakub                 Szychta

Nicole                Wańdoch

Wiktoria            Wolak

Jakub                 Wziontek

Wojciech           Żagiel-Ciołek

 

II rok formacji - klasa 7

wtorek, 

 

III rok formacji - klasa 8

Podział na grupy tak, jak w ubiegłym roku.

Grupa 1 – wtorek, 

Grupa 2 – wtorek, 

Grupa 3 – czwartek, 

Grupa 4 – piątek, 

Grupa 5 – piątek,