Ogłoszenia, 27 stycznia 2019

·     Dzisiaj zapraszamy na godz. 1700na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730na nieszpory niedzielne.

·     W poniedziałek o 2000próba scholi.

·     We wtorek o godz. 1530spotkanie Klubu Seniora, o 1800próba chóru.

·     Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po wieczornej Mszy Świętej.

·     W piątek o 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu.

·     W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiącaOkazja do spowiedziw czwartek od godz. 1730, w piątek od godz. 1700, w sobotę od godz. 1600.

·     W piątek od 1730nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

·     W sobotę, 2 lutego przypada Ofiarowanie Pańskie. Msza św. o godz. 900w intencji Członków Żywego Różańca i wszystkich modlitewnych wspólnot Maryjnych. O godz. 830zmiana tajemnic oraz Różaniec i modlitwa Rycerstwa Niepokalanej.

·     W sobotę od godz. 730odwiedziny chorych, których odwiedzają ks. Tomasz oraz ks. Kamil. Ks. Adam i ks. Ireneusz odwiedzą chorych w kolejną sobotę, 9 lutego. Prosimy o poinformowanie chorych. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii.

·     W sobotę od godz. 1600Adoracja Najświętszego Sakramentu

·     W przyszłą niedzielę o godz. 1200udzielany będzie sakrament chrztu świętegoNauka przedchrzcielnadla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 1900.

·     W sobotę, 2 lutego po Mszy o 900(w praktyce ok. 1000) prosimy o pomoc w porządkowaniu kościoła po świątecznym wystroju. Prosimy także o pomoc Pań w sprzątaniu kościoła.

·     Dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjęły odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za chwile modlitwy oraz rozmowy. Dziękujemy także za złożone ofiary, które będą przeznaczone ca cele remontowe.

·     Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii jest do nabycia „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.

·     Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii; z 2 lutego za zakony klauzurowe.

Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.